v této rubrice
ve všech rubrikách
KURZ ZÁHAD, TAJEMNA A PARANORMÁLNÍCH JEVŮ 
Rubrika: Záhady
Autor: Ája
Vloženo: 04.01. 2012
Počet odpovědí: 12
Počet přečtení: 3842
Ráda bych Vás informovala o zajímavém kurzu. Myslím, že nic podobného u nás není.
Tento kurz totiž probíhá přímo v areálu středověkého hradu Svojanov u Svitav. Je to nejen krásné romantické místo uprostřed lesů, ale také místo, kde často dochází k paranormálním jevům.
Tento jedinečnyý kurz probíhá podle zájmu celoročně a je o různých záhadách, tajemných bytostech a nevysvětlitelných úkazech. Dále je v něm prostor pro numerologii, díky které se dozvíte co na Vás prozrazuje Vaše datum narození, jak Vás ovlivňuje Vaše jméno, co Vás čeká v příštím roce a mnoho dalšího. Můžete si nechat číst z ruky a sami se tomuto umění naučit. Stejně tak se seznámíte s používáním kyvadla, s výkladem karet Lenormand, Andělskými kartami....
Ubytováni budete přímo na středověkém hradě ve stylových hradních pokojích.
Pokud si chcete vychutnat jedinečnou atmosféru potemnělého hradu a plně se ponořit do hlubin tajemna, ozvěte se mi na můj e-mail a já Vám pošlu více informací.
Kurz je pro dospělé.Můžete být jednotlivec nebo klidně i skupinka přátel.Tento kurz trvá 3 dny a cena je velmi rozumná.

vložit novou odpověď   -   zobrazit další diskuzní otázky a odpovědi
ODPOVĚDI

RE:JÁRA 
Autor: Jindra
Vloženo: 25.03. 2013
A vy jste taky dobrá "Jára". Jistě osobně,dobře znáte pořadatelku kurzu,když se odvažujete o ni psát, že neumí vůbec nic.O pardon,dočetl jsem se,že jste o tom vlastně byla jen INFORMOVÁNA od své DOBRÉ známe!!!Nejdříve než se budete pouštět do pomluv druhých,poznejte je a zaměť te si před vlastním prahem.Pomluvamy nic nezískáte,naopak.
STUDNA 
Autor: Standa
Vloženo: 23.03. 2013
Nevíte náhodou něco více o studni na hradu Hukvaldy,něco je na www.vylet-hukvaldy.cz
CHCETE VIDĚT DUCHA? 
Autor: ája
Vloženo: 09.06. 2012
Po velmi úspěšném červnovém kurzu záhad tajemna a paranormálních jevů, mohu všem dalším zájemcům nabídnout další termín. Tentokrát 28.-30.9.2012
Věřím, že i tento kurz bude pro Vás velmi zajímavý,podaří se nám opět slyšet tajemné zvuky, že duchové budou zase o sobě dávat vědět a snad se nám je opět podaří i zachytit pomocí techniky a fotoaparátů.Mimo to je hlavně kurz zaměřen na čtení z ruky, numerologii, karty a kyvadlo (proto název kurz, protože se naučíte základům těchto věšteckých umění).Tak kdo máte zájem, ozvěte se.Setkání s duchy zaručit samozřejmě nemůžu, ale na tomto místě je to velmi pravděpodobné.
INFO 
Autor: Marty
Vloženo: 25.05. 2012
Dobrý den,

měl bych zájem o tento kurz, prosím o zaslání informací o době konání a cenu. Díky M.
S TAJEMNEM SE NEOBCHODUJE 
Autor: Niccy
Vloženo: 26.03. 2012
S obdobnými věcmi se přece neobchoduje! Ten, kdo se tím však živí, neví prakticky nic a není tím, za koho se vydává. Navíc už jen to spojení slov - kurz tajemna... Copak je možné projít si takzvaným kurzem a setkat se s tajemnem za peníze? Trochu zcestné je ještě mírný pojem!!!
KURZ ZÁHAD 
Autor: Ája
Vloženo: 26.02. 2012
Nevím proč píšete takové věci, když zjevně o mě vůbec nic nevíte a evidentně se tím jen škodolibě bavíte.Nebo si mě s někým pletete, vážně nevím, co se za vaším jedovatým a pomlouvačným textem skrývá.
O záhadách a tajemnu toho vím dost a to většinou dokonce z vlastní zkušenosti, nemám to jen vyčtené nebo naučené.Nepatřím rozhodně mezi zlatokopy, co se snaží někoho zneužít.To bych tento zážitkový kurz nabízela za podstatně vyšší cenu a ne za tak rozumnou.Kdo se někdy díval na internetu kolik stojí např.základní kurz kyvadla, čtení z ruky a pod., tak musí uznat, že rozhodně drahá nejsem, naopak se snažím být cenově dostupná lidem i s nižšími příjmy.Takže ať si každý udělá svůj úsudek, já si myslím, že čtenáři těchto stránek mají jasno, ale pro vás jsem možná nepříjemná konkurence, že?!
NEOHLUPUJTE PROSÍM NAIVNÍ NADŠENCE 
Autor: Jára
Vloženo: 26.02. 2012
Ráda bych věděla co dokážete naučit, když o tajemnu a paranormálních jevech vůbec nic nevíte, jak mě informovala jedna moje dobrá známá. Pouze taháte důvěřivcům peníze z kapes.
INFO 
Autor: alda
Vloženo: 22.02. 2012
Prosím o podrobnější info,cena,termíny.měl bych velký zájem.Díky moc
KURS 
Autor: andrea
Vloženo: 21.02. 2012
dobrý den,prosím o zaslání všech dostupných informací o tom to kursu,samozřejmně i cenu.děkuji předem.s pozdravem andrea.
KURZ 
Autor: Lucie
Vloženo: 20.01. 2012
Prosím o bližší informace.Děkuji
KURZ 
Autor: mata
Vloženo: 05.01. 2012
prosim o nabidku kuru a terminu a cenu
KURZ 
Autor: mata
Vloženo: 05.01. 2012
predem dekuji za nabidku a termin a mailováý kontakt
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001