v této rubrice
ve všech rubrikách
PARANORMÁLNÍ JEVY 
Rubrika: Záhady
Autor: Tomáš
Vloženo: 14.12. 2012
Počet odpovědí: 11
Počet přečtení: 3569
Dobrý den, zabývám se záhadami a paranormálními jevy (celkově parapsychologií) a touto cestou hledám někoho, kdo se setkal a má osobní zkušenost(i) s něčím nevysvětlitelným. Věnuji se hlavně spiritismu (duchové, zjevení, posmrtný život, EVP apod.) a všemu co s tímto oborem souvisí. Pokud jste se někdo s něčím obdobným setkal a jste ochotni se o svůj zážitek podělit se mnou, budu rád když se mi jakoukoliv cestou ozvete. Momentálně se soustředím na Prahu a okolím (max. do 10ti km od hlavního města). MOBIL : 722492206
vložit novou odpověď   -   zobrazit další diskuzní otázky a odpovědi
ODPOVĚDI

JSTE VĚŘÍCÍ? 
Autor: Vilma
Vloženo: 06.06. 2013
Taky hledám člověka se smýšlením, co se podobá mému, někoho, kdo udělal podobné zkušenosti, jako jsem udělala já. (Můj život je prolezlý paranormálnem). Držím se "Hledejte a naleznete" a hodlám přijít na věci, které jsem nedořešila. Ale pozor, mám zájem jen o věřící osoby, které přečetly Bibli a vědí, co tam je. Nehodlám vyvolávat duchy a dělat ze sebe blbější nebezpečí, než je dítě se zápalkama. Mám zájem jen o věřící.
ODPOVĚD 
Autor: Autor
Vloženo: 11.02. 2013
Dobrý den,
Víte to je dost složíte ale tuto prací dělám dost dlouho. mnoho mrtvích chce na sebe upozornit tím že se budou stracet nebo oběvovat věci nebo tu bačkoru vzalo jina zvíře např kočka pes ale muže to byt i duch ale přes net vám moc neporadím na tohle se dělají testy jestli se jedna o Paranormalní jevy. Přejí krasný den Tomáš Imramovský
ZTRÁTA BOTY 
Autor: Petr Fuchs
Vloženo: 11.02. 2013
Po smrti mého otce 21.ledna 1980
se mému synovi měsíc po smrti jeho dědečka ztratila levá bota a to v
pokoji kde sledoval v televizi večerníček. Sandály ( korkáče ) dostal od dědečka pod stromeček.
Nikdy jsme už druhou botu nenašli,přestože jsme prohledali celý dům. Podotýkám, že si syn před Večerníčkem skopl boty z pohovky na zem a po 10 minutách už tam byla jen jedna a přitom nikdo z nás místnost a televizí vůbe neopustil.Co si o tom myslíte ?
HMMM 
Autor: martin
Vloženo: 27.01. 2013
dobri den ja som sa stretol nie s duchom ale so silou
ked idem po chodbe citim ze za mnou niekto je ale nic tam nieje


inac urcite ste poculi o illuminatoch davajte si na nich pozor po 3 svetovej vojne tu budu vladnut a vraj oni tvorili cele dejini ludstva od stredoveku, cez Napoleona Bonaparte, spôsobili vojny a aj kryzu vo svete a ziju medzi nami su vsade napr.: knazi,uciteli, vedci, politici, atd.
ZKUŠENOSTI S TAJEMNEM 
Autor: ája
Vloženo: 19.01. 2013
Moc zdravím. Pročítala jsem si Vaše stránky, protože se o tyto věci zajímám a musím říct, že ty Vaše pokusy byly dost nebezpečný. Fakt síla. Já jsem už od mala zažívala příhody, nad kterými zůstával rozum stát, ale mě to ani moc divný nepřišlo, brala jsem to skoro jako něco běžnýho, co se tak nějak stává všem. Jenže když jsem vyrostla, tak jsem pochopila, že asi málo komu.Už od útlého batolecího věku jsem věděla, že jsem tak nějak jiná.Prožívala jsem některé emoce jako dospělá. Například skutečnou silnou lásku k dospělému muži jsem zažila ve svých 3 letech. A jako dospělá už vím, že nešlo o děcké lásky jak to bývá. Tohle bylo fakt jiný, jako u dospělých. Vůbec si pamatuju hrozně brzy některé věci. Třeba jak neumím chodit, jen sedím v kočáře, pak jak začínám chodit v postýlce, moje první vratké krůčky.Ještě dnes si pamatuju, jaké jsem u toho měla emoce, jak foukal vítr, jak to venku vonělo....Od narození jsem věděla, že nejsem nikdy sama. Že mám ochránce- Anděla strážného. Věděla jsem o něj, mluvila s ním, ale nejsilnější kontakt s ním přišel asi v devíti letech. Tenkrát jsem lezla po kamenné zdi a když jsem byla asi 5 metrů nad zemí, uklouzla mě noha a já padala zády dolů na spoustu železných krámů, které se ve stodole válely.Vzpoměla jsem si na svého Anděla a v tu chvíli jsem ucítila, že jsem dopadla na něco velmi měkkého a pružného, jakoby neviditelný polštář.Vznášela jsem se asi 2 minuty ve vzduchu a pak mě to opět vyzvedlo a přitisklo ke zdi. Ruku mi něco vzalo a položilo na skobu, o které jsem do té doby neměla ani ponětí. A v tomto duchu je celý můj život. Komunikují se mnou Andělé a duše zemřelých lidí.Zažila jsem astrální cestování v bdělém stavu i ve snu, věštecké a prorocké sny.....a pod. Vnímám přítomnost duší a světelných bytostí, někdy mi něco důležitého sdělují, jindy jen škádlí, někdy radí a chrání....je to různé. Samozřejmě cítím i negativní energie a to i velmi zlé. Když je člověk vůči tomuto citlivý, tak už cítí vše, dobro i zlo.Zažila jsem příhody jako z toho nehoršího hororu, ale také přítomnost tak neskutečného dobra a lásky, že na to neexistují vhodná lidská slova. O tomto všem vypravím na svých kurzech. Nechci tu dělat reklamu, ale pokud by Vás to zajímalo tak mé stánky jsou www.obrazynazakazku.estranky.cz učím na nich lidi, kteří se zabývají magií, jak se chránit, jak bezpečně používat kyvadlo, pracovat s kartami, jak si odvést přivtělené duše a pod.Mnoho lidí se těmito praktikami zabývají a vůbec neřeší, co vše k nim díky tomu má přístup. A né vše je to pozitivní a hodné. Pak se nestačí divit.Proto si myslím, že je důležité toto lidi učit, vysvětlik rizika s tím spojená, ať vědí do čeho jdou. Kurzy dělám na středověkém hradě, kde velmi často dochází k paranormálním jevům. Fakt zajímavý místo, hlavně po půlnoci.Mějte se krásně a přeju zdar ve Vašem úsilí.
ČTI ZDE NENÍ VÝMYSL 
Autor: jarda
Vloženo: 06.01. 2013
Ahoj praktikoval sem kdysi magii a zde (paranormalniukazy webnode) sem něco zveřejnil.Už sem zašel moc daleko a tak sem od praktik některých upustil,zdar Jarda
ODPOVĚD 
Autor: Tomáš
Vloženo: 17.12. 2012
Dobry večer,
Však píšu že skušeností mám bude nejlepší když mi rovnou budete psat na email tomasimra@seznam.cz
PARANORMALNI JEVY TROCHU JINAK 
Autor: mata
Vloženo: 17.12. 2012
Zdravim pokud mate nejake zkusenosti a mate temata pro , které mi hledáme řešení a jsou v Praze a okoli mohli by jsme se sejít nebo mate web ?
ODPOVĚD PRO MATU 
Autor: Tomáš
Vloženo: 16.12. 2012
Ahoj Mato,
tuto praci beru jako koníček.
jinak mám praxi 5let.
při teto praci jsem zažil hodně.
PARANORMALNI JEVY TROCHU JINAK 
Autor: mata
Vloženo: 16.12. 2012
Dobrý den,do jake miry se tim zabyvate a jste ochoten se tim zabývat i neziskově něco jako koníček nebo pomoc druhým ...?
M.
MOC MÁLO SE ČTE. 
Autor: Jindřich
Vloženo: 15.12. 2012
Vážený pane. Kupte si knihy J.J.J. Mišky o energii-prasíle, kde se dozvíte, že spousty záhad jsou záhadami proto, že se jaksi pozapomnělo na podstatu života. Zároveň se Vám dostane vysvětlení mnoha dalších záhad. J.
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001