v této rubrice
ve všech rubrikách
AŽ DO FINÁLNÍHO ODHALENÍ
Rubrika: Aréna
Podrubrika: Média
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 19.07. 2002
Počet reakcí: 0
Počet přečtení: 4526
9.5.2001 se ve Washingtonu D.C. uskutečnila asi největší konference za účelem odtajnění informací ve věci UFO, mimozemských aktivit a s tím souvisejících projektů. Pořádal ji v Národním novinářském klubu MUDr. Steven Greer se svým projektem Disclosure neboli Odhalení (nevýdělečná výzkumná organizace) a přivedl přes dvacet svědků nezpochybnitelných setkání s UFO a mimozemšťany. Tito lidé přišli z nejrůznějších vojenských, vládních i soukromých institucí a riskovali svá postavení i bezpečnost, aby svým veřejným svědectvím ustanovili realitu UFO a přítomnosti mimozemšťanů. Konferenci sledovalo díky internetovému přenosu přes 250 000 lidí a díky tomuto nebývalému zájmu síť dokonce několikrát zkolabovala. Poslední informace od společnosti, jež přenos technicky zajišťovala, hovoří dokonce o 400 000 lidí, kteří se pokoušeli konferenci v přenosu zhlédnout. To posouvá tuto událost na první místo mezi všemi internetovými přenosy od samotného vzniku internetu. Navíc konferenci dodatečně zhlédlo přes jeden milion diváků. O konferenci a projektu Disclosure se následně konaly tucty rozhovorů s největšími médii celého světa včetně CNN, BBC, NBC, CBS či Hlasu Ameriky a desítky dalších televizních a rozhlasových stanic uváděly pořady věnované tématu. Články se objevily v množství světových deníků. Celkově více než jedna miliarda lidí celého světa slyšela o tomto projektu, svědeckých výpovědích a realitě předmětu UFO a mimozemské inteligence.

MUDr. Steven M. Greer je činný již od roku 1993. Za tu dobu s kolegy prohledal snad všechny části ozbrojených služeb, Národní průzkumnou kancelář (NRO), DIA, CIA či NASA ve Spojených státech, Rusko, Spojené království a další země s jejich agenturami. Po celém světě identifikoval několik set přímých svědectví, z nichž sedmdesát vybraných tvoří unikátní dokument, jež projekt prezentuje ve formě čtyřhodinové videokazety, více než pětisetstránkové knihy i kompaktního disku. Výsledkem pátrání je také závěr, že informace o UFO, mimozemské přítomnosti či antigravitačních technologiích střeží celý kolos tajných projektů a organizací, který je mimo vládní kontrolu. Dr. Greer ho nazval „vládou ve vládě a zároveň zcela mimo vládu“, která má operovat mimo oficiální dozor Kongresu i prezidenta USA a již šedesát let pracuje s technologiemi získanými ze ztroskotaných nebo sestřelených UFO. Dr. Greer však tvrdí také toto: „Technologie související s mimozemským fenoménem jsou schopny řešení problémů globální energetické krize a dalších problémů s životním prostředím a bezpečností“. Projekt Disclosure konstatuje, že utajované projekty „mají jak možnosti, tak technologie, které mohly zabránit tomu, co se stalo jedenáctého září“ a že „jejich metody nejsou nepodobné metodám těch teroristických jednotek a bunkrů, které se snažíme infiltrovat a neutralizovat.“

Projekt usiluje o ustavení kooperativní světové politiky a zákona, jenž by zakazoval zaměřovat mimozemská plavidla a útočit na ně. „Evidentní a stále pokračující hrozba národní bezpečnosti a světovému míru vyrostla díky neoprávněným skrytým činům, které vedly k zaměřování a sestřelování těchto mimozemských plavidel a k souvisejícím skrytým plánům zavést do vesmíru zbraně. Od momentu, kdy je možné dokázat, že sdílíme vesmír s dalšími civilizacemi, je kritické, aby došlo k úplnému odhalení této dlouho potlačované informace a aby byla strážci nové politiky ve světle těchto zjištění přehodnocena Národní raketová obrana (NMD/BMD/SDI).“ Neexistuje totiž podle projektu Disclosure žádný důkaz, že by mimozemské civilizace, jež nás navštěvují, byly nepřátelskými vůči lidstvu na Zemi. Volá proto po otevřených kongresních slyšeních o UFO, mimozemské přítomnosti a utajovaných pohonných systémů, usiluje o vydání zákonného opatření, které zakáže všechny vesmírné zbraně a požaduje úplnou imunitu, která by umožnila důležitým svědkům vypovídat. Žádá akci po Kongresu, Bílém domě i Spojených národech, která by kritickým svědkům, jimž by jinak hrozilo obvinění z velezrady, umožnila vypovídat pod přísahou při otevřených slyšeních. Odvážné? Kdo ví. Projekt Disclosure jako jeden z mála pochopil sílu přátelského jednání, medializace, oficiality a vědeckosti.

Od května 2001 byly zorganizovány tucty prezentací po celém světě. Přes sto lidí z různých zemí se stalo reprezentanty projektu Disclosure. To vše uskutečněno s minimálním až žádným personálem, s velice hubeným rozpočtem, ale s nejneobvyklejší oddaností dobrovolnického jádra a sponzorů projektu.

Byla také založena nová společnost, Space Energy Access Systems – Systémy přístupu k vesmírné energii (www.SEASPower.com), aby identifikovala, vytvářela, testovala a dokazovala existenci nových energetických a pohonných systémů, které by mohly v příštích letech nahradit fosilní paliva. Projekt Disclosure spolu s akciovou společností Space Energy Access Systems chtějí podle vlastních slov „vynést na světlo znalosti a technologie, kterými bychom mohli obnovit svět.“ A je třeba připomenout, že nejsou v této snaze jediní. Potírané alternativní technologie, o které se zde jedná, jsou stále lépe odkrývány mnoha amatéry a soukromníky, kteří se je snaží uvést v chod. Jedná se v současné době o oblast, kam se přesouvá patrně největší úsilí zájemců o UFO, paranormální jevy, archeoastronautiku, ekologii či duchovní evoluci lidstva. Že by lidé konečně přišli na to, proč už některé paranormální jevy v čele s UFO mizí, jak o tom referuje většina takto zaměřených organizací?

Projekt Disclosure v současnosti chystá další velkou konferenci, která by měla rozšířit předešlou o nově získané svědky a informace. Během uplynulého roku bylo totiž získáno 119 dalších svědků s ještě zajímavějšími informacemi, o které jsou ochotni se podělit. Je jisté, že témata budou aktualizována i o změny, jež nastaly v souvislosti s tragédií z 11.9.2001 a s novým výhledem politiky, válčení a celosvětové manipulace. Podle nejnovějších informací by se měla konference konat opět ve washingtonském Národním novinářském klubu, a to tento listopad (2002). O projektu, jenž chce bojovat až do finálního odhalení, budeme i nadále informovat.

Dalibor Novák, společnost Sirius
vlož reakci   -   ukaž reakce   -   pošli článek   -   vytiskni článek
Foto index ke článku

Zobrazeno: 1135

Zobrazeno: 1046
Články tematicky související
Název Rubrika
Podrubrika
Autor
Robinsoni na Měsíci Současnost & filosofie
Výzkum & pokrok
red
Blázen pro březen Aréna
Blázni?
red
Mayský kalendář a cesta k roku 2012 Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
red
Blázen pro únor Aréna
Blázni?
red
Blázen pro leden Aréna
Blázni?
red
"Boží mlýny" létaly na Radnicku Záhady
UFO, USO, UL
Marušáďa
NASA se snaží… Současnost & filosofie
Výzkum & pokrok
Dalibor Novák
Blázen pro prosinec Aréna
Blázni?
red
Blázen pro listopad Aréna
Blázni?
red
Blázen pro říjen Aréna
Blázni?
red
Blázen pro září Aréna
Blázni?
Dalibor Novák
…a komiks se stane zdrojem života Aréna
Média
Dalibor Novák
Blázen pro srpen Aréna
Blázni?
red
VESMÍRNÝ PODVOD: AŤ SE OBČANÉ STRACHUJÍ Aréna
Média
Dalibor Novák
Blázen pro červenec Aréna
Blázni?
red
Blázen pro červen Aréna
Blázni?
red
Blázen pro květen Aréna
Blázni?
red
TŘI TRAGICKÉ ASPEKTY ZÁPADNÍ CIVILIZACE A CESTA VEN Aréna
(R)Evoluční teorie
Dalibor Novák
O iluzi postupného vývoje a nelineární pravdě aneb „mimozemšťané po kapkách“ Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
Projekt Odhalení Aréna
Média
Dalibor Novák
Prosincový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Listopadový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Aklimatizace skrze média Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
Přehlížené přiznání Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
A K L I M A T I Z A C E Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Petr Novák
Říjnový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Základní logika aneb proč mimozemšťané, proč právě teď a proč je vše tak jak je - otázka 1 Současnost & filosofie
Proč?
Dalibor Novák
UFO TROCHU JINAK Záhady
UFO, USO, UL
Jiří Kult
Hitlerovy supertajné zbraně II Záhady
Česká historie
Milan Doležal
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001