v této rubrice
ve všech rubrikách
ROBINSONI NA MĚSÍCI
Rubrika: Současnost & filosofie
Podrubrika: Výzkum & pokrok
Autor: red
Vloženo: 17.04. 2003
Počet reakcí: 2
Počet přečtení: 10676
"Cílevědomá činnost cizí civilizace se objevila nečekaně blízko. Ale nebyli jsme na to psychicky připraveni."


Zatímco si stále klademe otázku o naší ojedinělosti ve vesmíru, myslící bytosti se objevily hned vedle nás - na Měsíci. Jak informovaly ruské noviny Večerní Volgograd, objev byl okamžitě utajen, prý aby neotřásl současnými společenskými principy. Výňatek z oficiální tiskové zprávy říká, že vědci NASA a výzkumníci Marsu a Měsíce oznámili výsledky své práce na brífinku ve Washingtonu 21.3.1996. Poprvé bylo zveřejněno, že na Měsíci byly objeveny umělé struktury a objekty. Vědci však mluvili vyhýbavě a sdělili, že oficiální výsledky budou zpřístupněny později.


Byly zmíněny také sovětské fotografie, dokazující cizí aktivitu na Měsíci. Přestože se nepodařilo identifikovat o jakou aktivitu jde, tisíce foto- a video materiálů ze stanic Apollo a Clementine zobrazují mnohé části měsíčního povrchu, na kterých byla tato činnost a její stopy dokonale patrná. Na brífinku se také promítaly záznamy amerických astronautů z programu Apollo. Přítomní byli velice překvapeni, proč záběry nebyly zveřejněny dříve. Specialisté NASA odpověděli, že tehdy mohli jen těžko odhadnout reakci lidí na informaci o přítomnosti cizích tvorů na Měsíci. Navíc prý k utajení byly i jiné důvody mimo kompetenci NASA.


Specialista na lunární studie Richard Hoagland říká, že NASA se dále snaží retušovat fotomateriály dříve, než budou veřejně přístupné. Někteří výzkumníci včetně Hoaglanda se domnívají, že cizí rasa používala Měsíc jako přestupní stanici při svých aktivitách na Zemi. To potvrzují i některé legendy a mýty různých národů naší planety.


Ruiny měsíčních měst se táhnou celé kilometry. Obrovské kopule na masivních základech, nesčetné tunely a jiné stavby nutí vědce změnit názor na Měsíc. Jeho vznik a zákonitosti oběhu kolem Země jsou stále záhadou.


Některé částečně zničené objekty na povrchu Měsíce nemohou být považovány za přírodní geologické formace, jelikož vykazují složitou organizační a geometrickou strukturu. Blízko místa přistání Apolla 15 byla například objevena stavba obklopená vysokou zdí ve tvaru D. Různé jiné artefakty byly zaznamenány celkem na 44 místech a NASA Goddard Space Flight Center i Houston Planetary Institute je zkoumají. Záhadné odkryté terasovité skály byly objeveny poblíž kráteru Tycho. Koncentrický šestistěn a vchod do tunelu na terase nemůže být výsledkem přírodního geologického procesu. Naopak vypadá jako povrchový důl. Zřetelná kopule se klene nad okrajem kráteru poblíž kráteru Copernicus. Kopule je neobvyklá tím, že zevnitř bílomodře září. Další objekt, neobvyklý dokonce i na Měsíci, byl objeven v horní části oblasti Factory. Jde o 50ti metrový disk stojící na čtverhranném základu a obklopený zdí. Na obrázku je také poblíž kosočtverce vidět v zemi tmavý kruhový výklenek. Připomíná to vchod do zákopu. Mezi Factory a kráterem Copernicus se také nachází pravoúhlá plocha 300m dlouhá a 400m široká.
Posádka Apolla 10 pořídila snímek (AS10-32-4822) míli dlouhého objektu nazvaného Hrad ("Castle"), který se nachází ve výšce 14 km a vrhá obří stín na měsíční povrch. Zdá se, že se skládá z několika válcovitých a jedné spojovací části. Na jedné fotografii byla jasně rozeznatelná vnitřní pórovitá struktura Hradu. Působila dojmem, jako kdyby některé části objektu byly průhledné.


Na brífinku se ukázalo, že fotografie Hradu zmizely, a to i ze seznamu snímků, pořízených Apollem 10.
Když přistávalo Apollo 12, posádka zjistila, že manévr sleduje zpola průhledný pyramidovitý objekt. Vznášel se pár metrů nad povrchem Měsíce a hrál proti černé obloze všemi barvami duhy.


Když se v r. 1969 promítal film o astronautech, putujících do Moře Bouří ("Sea of Storms"), kteří znovu viděli podivné objekty, kterým se později začalo říkat "pruhované skleničky", NASA konečně pochopila, jaké souvislosti takové sledování může mít. Astronaut Mitchell vypovídal o svých pocitech: "Ještě mě bolí za krkem, jak jsem se stále ohlížel. Zdálo se nám, že nejsme sami. Nemohli jsme dělat nic, než se modlit." Johnston, který pracoval pro Houston Space Center a studoval fotografické i video záznamy pořízené v průběhu programu Apollo, diskutoval artefakty s Richardem Hoaglandem. Prohlásil potom, že vedení NASA bylo značně znepokojeno velkým počtem mírně řečeno anomálních objektů na Měsíci. Dokonce zaznělo, že pilotované lety na Měsíc budou možná zastaveny.


Výzkumníci se zajímají zejména o prastaré struktury, připomínající částečně zničená města. Snímky odhalují neskutečně pravidelnou geometrii čtvercových a obdélníkových staveb. Připomínají naše města, pozorovaná z výšky 5-8 kilometrů. Kontrolní specialista mise komentoval obrázky doslova tak, že členové posádky pozorovali ruiny měsíčních měst, průhledných pyramid, dómů, a bůhvíčeho všeho, co je nyní ukryto uvnitř sejfů NASA. Cítili se prý přitom jako Robinson Crusoe, když náhle objevil na ostrově stopy bosých nohou na písečném ostrově. Co na to geologové a vědci? Říkají, že takové objekty nemohou být přírodního původu. "Měli bychom připustit, že jsou umělé, zejména kopule a pyramidy." Cílevědomá činnost cizí civilizace se objevila nečekaně blízko. Nebyli jsme na to tehdy psychicky připraveni, a někteří tomu odmítají uvěřit dokonce i nyní…


Zdroj: Pravda, 5.10.2002
Překlad: Agrimonrix, http://eldar.cz/megality

Tento článek byl převzat z WM magazínu (
http://www.mwm.cz
) se souhlasem autorů.
vlož reakci   -   ukaž reakce   -   pošli článek   -   vytiskni článek
Foto index ke článku

Zobrazeno: 1542

Zobrazeno: 2218

Zobrazeno: 2111

Zobrazeno: 1461
Články tematicky související
Název Rubrika
Podrubrika
Autor
Blázen pro březen Aréna
Blázni?
red
Mayský kalendář a cesta k roku 2012 Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
red
Blázen pro únor Aréna
Blázni?
red
Blázen pro leden Aréna
Blázni?
red
"Boží mlýny" létaly na Radnicku Záhady
UFO, USO, UL
Marušáďa
NASA se snaží… Současnost & filosofie
Výzkum & pokrok
Dalibor Novák
Blázen pro prosinec Aréna
Blázni?
red
Blázen pro listopad Aréna
Blázni?
red
Blázen pro říjen Aréna
Blázni?
red
Blázen pro září Aréna
Blázni?
Dalibor Novák
…a komiks se stane zdrojem života Aréna
Média
Dalibor Novák
Blázen pro srpen Aréna
Blázni?
red
VESMÍRNÝ PODVOD: AŤ SE OBČANÉ STRACHUJÍ Aréna
Média
Dalibor Novák
AŽ DO FINÁLNÍHO ODHALENÍ Aréna
Média
Dalibor Novák
Blázen pro červenec Aréna
Blázni?
red
Blázen pro červen Aréna
Blázni?
red
Blázen pro květen Aréna
Blázni?
red
TŘI TRAGICKÉ ASPEKTY ZÁPADNÍ CIVILIZACE A CESTA VEN Aréna
(R)Evoluční teorie
Dalibor Novák
O iluzi postupného vývoje a nelineární pravdě aneb „mimozemšťané po kapkách“ Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
Projekt Odhalení Aréna
Média
Dalibor Novák
Prosincový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Listopadový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Aklimatizace skrze média Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
Přehlížené přiznání Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Dalibor Novák
A K L I M A T I Z A C E Současnost & filosofie
Aklimatizace & spirituální proměna
Petr Novák
Říjnový cintát Aréna
Cintáty měsíce
red
Základní logika aneb proč mimozemšťané, proč právě teď a proč je vše tak jak je - otázka 1 Současnost & filosofie
Proč?
Dalibor Novák
UFO TROCHU JINAK Záhady
UFO, USO, UL
Jiří Kult
Hitlerovy supertajné zbraně II Záhady
Česká historie
Milan Doležal
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001