v této rubrice
ve všech rubrikách
TROJÚHELNÍKOVÉ UFO OBLETĚLY PLANETU 3
Rubrika: Záhady
Podrubrika: UFO, USO, UL
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 13.02. 2007
Počet reakcí: 15
Počet přečtení: 6338
Na konci srpna 2004 jsme uveřejnili zprávu o pozorováních záhadných trojúhelníků, které se objevily v krátké době hned na dvou protilehlých místech zeměkoule, v České republice (Moravský Krumlov) i v Austrálii (Melbourne), kde byly pozorovány hned dva shodné objekty současně a dokonce nafilmovány. Prosili jsme vás, abyste nám dali vědět, zda jste ty samé objekty nepozorovali také. Ohlásil se další svědek z Břeclavska, který světla pozoroval dokonce dvakrát - 19. 8. ve 22:55 a 23. 8. ve 21:47, ve stejný den jako v Australském Melbourne. Sám nam dodal hvězdnou mapku přeletu. Pro detailní informace prosím přečtěte krátké příspěvky pod názvem TROJÚHELNÍKOVÉ UFO OBLETĚLY PLANETU a TROJÚHELNÍKOVÉ UFO OBLETĚLY PLANETU 2. Uplynuly více než dva roky a podobných pozorování ve světě přibylo. Nyní se nám ohlásil další svědek Jan z Valašského Meziříčí, který pozoroval dva další trojúhelníky roku 2005. I on objekty na první pohled poznal jako shodné. Jeden se objevil ve velké blízkosti svědka, který pořídil dokonce fotografii obou UFO (přiložena s jeho svolením pod zprávou). Tady je jeho pozorování:

"Váš článek o létajících trojúhelníkových objektech mi vyrazil dech. Dne 8.10.05 jsme pozorovali podobný úkaz. Večer jsme seděli na zahradě u stolu a povídali si. Pak mi sestřenice hodila zapalovač a jak jsem ho chytal, zvedl jsem hlavu nahoru a uviděl na nebi trojici velkých nazelenalých teček v trojúhelníkovém seskupení a trojici menších, které byly výše. Prostě tam "stály". Okamžitě jsem vzal mobil a snažil se udělat fotku. Jak jsem fotil, tak se dívali i ostatní a nechápali. Než jsem stihl zapnout kameru, prostě "to" odplulo nebo jak to mám nazvat, pryč. Obloha byla mírně zatažená, takže hvězdy jsme vyloučili. Byl jsem s tím i na hvězdárně, ale neřekli mi nic bližšího. Tohle byl opravdu zážitek za všechny peníze. Nechtěl jsem to nikde zveřejňovat, ani na internetu. Znám názor většiny lidí a opravdu nepotřebuji, aby si o mě mysleli, že jsem blázen nebo fanatik. Rodina je stejného názoru. Jen jsem myslel, že by se Vám tato fotka mohla hodit do archívu. Pokud mi napíšete svůj názor na výše popsané, budu rád."

O těchto a podobných objektech se dozvídáme ze všech koutů světa. Je smutnou skutečností, že pracovníci hvězdáren a jiných pozorovacích pracovišť mlčí o vlastních pozorováních, kterých mají podle našich informací více než kdo jiný. Nejenže mlčí a nepodají svědkům žádnou použitelnou informaci, ale existenci těchto objektů dokonce popírají. Neslouží to nikomu, kromě těch, kteří mají zájem na tajemství a kontrole moci. K sérii pozorování se vrátíme. Připomínám, že náš seriál TROJÚHELNÍKOVÉ UFO OBLETĚLY PLANETU sestává ze spontánních příspěvků a nesleduje jakékoli trojúhelníkové UFO, ale konkrétní typ s tvarem rovnostranného trojúhelníku, nazelenalými světly a dalšími shodnými charakteristikami.

Dalibor Novák, DiS.

Sirius – společnost zkoumající paranormální aktivity
vlož reakci   -   ukaž reakce   -   pošli článek   -   vytiskni článek
Foto index ke článku

Zobrazeno: 2940
Články tematicky související
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001