v této rubrice
ve všech rubrikách
PŘEDNÁŠKA O UFO NA PRAŽSKÉM EROTICONU 23.5.2009
Rubrika: Aréna
Podrubrika: Aktuálně
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 22.05. 2009
Počet reakcí: 0
Počet přečtení: 2891
Autor serveru Záhady.cz Vás zve na přednášku o UFO, která se uskuteční v sobotu 23.5.2009 v 12:00-13:00 v Praze v rámci letošního Eroticonu. Přednášet se má pokusit sám autor Záhady.cz Dalibor Novák.
Téma přednášky:
Realita UFO: Od flirtu po koitus - (když se pozemská puberťačka zakouka do mimozemského prasáka - aneb vážně k fenoménu UFO)
V pozdějších hodinách vystoupý i známý záhadolog Ivan Mackerle s přednáškou Příšery a neznámá zvířata
Místo konání: Besední restaurace u stanice Hlubočepská, jezdí tam autobusy ze zastávky Na Knížecí (pozor na interval!).
A co že je to Eroticon? Je to další z "conů" - tedy scifisticky inspirovaných zábavných "conferencí", který už má 7 let tradici. Jeho tématem a podtitulem je "Svět v zrcadle erotiky". Vše tedy k erotice vztahuje, přestože erotiku přímo nenabízí.
Organizátorka Michaela "Irisa" Wilhelmová ale slibuje bohatý program pro každého:
"Originální přednášky, smysluplný tanec, divadelní kusy které roztrhají vaší bránici i soutěže malířské a vědomostní. Připočtěte k tomu bohatou tombolu a živelný koncert – a máte sedmý Eroticon! Vlastně ne tak docela… 23. května se toho v Besední restauraci bude dít víc, mnohem víc…
Je manželství největší úchylkou naší planety? Hrozí kryptozoologům znásilnění příšerami, které měl již dávno zavát čas? Dokáží umělci zalepit i roztrhaná srdce? Máme se bát mimozemšťanů? A co na to Božena Němcová? Všechno se dozvíte na pestrých přednáškách! Letos se můžete například těšit již tradičně na servítky si neberoucí Ivanu Kuglerovou, předního českého kryptozoologa a cestovatele Ivana Mackerleho, či publicistky Jitu Splítkovou a Martinu Bittnerovou. ..."
Více informací včetně mapky: http://eroticon.mysteria.cz/
vlož reakci   -   ukaž reakce   -   pošli článek   -   vytiskni článek
Foto index ke článku

Zobrazeno: 983
Články tematicky související
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001