v této rubrice
ve všech rubrikách
PHOENIX LIGHTS PO 20 LETECH
Rubrika: Záhady
Podrubrika: UFO, USO, UL
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 10.08. 2017
Počet reakcí: 0
Počet přečtení: 1886
13. března 1997 se nad americkým Phoenixem objevila gigantická šipka světel, o velikosti několika fotbalových hřišť, každé světlo asi 20m v průměru. Setkání bylo naprosto mírumilovné a nezpůsobilo žádné škody ani nepříjemno. Tehdy se o tom u nás psalo v Blesku, který svůj blátivý článek doprovodil falešnou fotkou a tak mi tehdy trvalo nějakou dobu, než jsem se dopátral co se vlastně stalo a které fotky jsou pravé.

Guvernér státu Arizona přiznal, že to viděl také, ale státní mašinérie z případu udělala frašku, na konferenci nacpali gumového ufona a prohlásili že šlo o světlice - vysvětlení kterému nemohl nikdo, kdo to viděl, uvěřit. Dnes, po 20 letech, se Hollywood s producentem Ridley Scottem do této události navezli, a čirou náhodou v médiích přispěchal se svědectvím známý herec Kurt Russel a prozradil že vše viděl ze svého soukromého letadla, které pilotoval.

Co z toho vyšlo? Zatímco skutečný incident byl asi tak válečný a dramatický jako sluneční zatmění na obloze, Hollywood z něj udělal sračku třesoucích se záběrů a křiku o zlých ufonech ve stylu rádoby amatérského dokumentu, při které se unudíte k smrti. Přestože údálost byla jedinečná co do velkoleposti, záhadná světla se nad Phoenixem objevují dodnes, což samozřejmě film ignoruje a vlastně popírá, aby to někoho náhodou nepřimnělo udělat si vlastní výzkum.

Význam tohoto filmu spočívá pouze v tom, že poukázal, že je tu opět obnovena poptávka po manipulaci společnosti ve směru, aby uvěřila, že existují zlí mimozemšťané, kvůli kterým je třeba tajně a nakonec i veřejně zbrojit. Společnost Fox Entertainment při té příležitosti nechala udělat průzkum veřejného mínění, ze kterého vyplývá, že 47% američanů věří v existenci mimozemšťanů a většina z nich věří že navštěvují Zemi. Tato studie rovněž ilustruje zájem a cíle zadavatelů a vyptávala se na otázky jako co si myslíte o únosech do UFO, zda je motivací mimozemšťanů invaze a nakolik se toho všeho bojíte.

Je zjevné, že skupina stojící za obrovskou sítí tzv. černých projektů a apokalyptických podzemních vojenských základen, požírající ročně triliony dolarů ze státních zakázek americké vlády, která nad nimi nemá žádnou kontrolu, opět zintenzivňuje přípravy na scénář zinscenovaného útoku z vesmíru, jak před ním opakovaně varoval Verner von Braun, otec raktetového průmyslu a bývalý nacistický konstruktér, který strávil několik posledních desítek let svého života v křesle ředitele v NASA, kam si ho Američané po válce dosadili.
http://www.imdb.com/title/tt6574272/
https://www.csfd.cz/film/502614-phoenix-forgotten/prehled/
http://www.openminds.tv/new-survey-shows-nearly-half-of-americans-believe-in-aliens/40710

Dalibor Novák, DiS.
vlož reakci   -   ukaž reakce   -   pošli článek   -   vytiskni článek
Foto index ke článku

Zobrazeno: 604

Zobrazeno: 529
Články tematicky související
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001