v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
KDO JE TO...?

UFO
Autor: Michal, 10 let
Vloženo: 27.07. 2003
Myslím si, že mezi zemí a galaxiemi něco musí být. Není možné, abysme v tak obrovském vesmíru byli sami.
detail článku   -   vlož reakci

POZNÁNÍ
Autor: K.Slavík
Vloženo: 18.02. 2005
Můj názor je ten, že jsme navšťevováni jinými bytostmi již dlouhou dobu, ale tento zájem se evidentně zvýšil v průběhu 20. století kdy je hlášeno obrovské množství pozorovní či únosů UFO zřejmě v důsledku rychlého pokroku lidstva. Četl jsem mnoho o mimozemských civilizacích, o výpovědích unesených lidí, a jsem si zcela jistý, že všichni tito lidé nemohou lhát! Proto jsem přesvědčený, že jednou se lidé na celém světě konečně dozví celou pravdu o UFO, mimozemšťanech samotných a konečně budeme vědět, že nejsme ve vesmíru sami. Toto poznání bude jistě mít dalekosáhlé důsledky, ale myslím že to bude stát za to...
detail článku   -   vlož reakci

VÍME
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 19.02. 2005
rekl bych, ze nám to nemusí nikdo ríkat, a uz vubec ne ti, kteri prokazuji svymi monology jen nerozum, neveru pravde, dusi i objektivite ci vlastni potlacene problemy...:) my to proste vime, at uz je zdrojem duse, prosta logika nebo nevyvratitelne dukazy. proste vime... tak pojdme dal a nenechme se tim zdrzovat..
detail článku   -   vlož reakci

ZAJÍMAVÉ
Autor: datel
Vloženo: 27.11. 2005
Je velmi zajímavé,jak se projevy intergalaktických bytostí projevují zejména na žichlicku.Po dlouhém zkoumání to přičítám nezpochybnitélnému(pročež nemám důkazy)geotermoregulativnímu záření.Doporučuji tedy všem občanům,kteří se s těmito projevy setkali,neprodlenou návštěvu pozemského mozkologa,autora článků obzvláště,neboť je velká pravděpodobnost napadení jejich mozkové tkáně neznámým organismem!Nevzdáme se jen tak!Po vyšetření konečně UVIDÍME!
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001