v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
ZÁZRAČNÁ STUDÁNKA SV. ZDISLAVY

LÉČIVÉ SCHOPNOSTI
Autor: Petr Schnaubelt
Vloženo: 15.11. 2005
V březnu 2004 jsem se zúčastnil lyžařského výcviku, který byl pořádán v Bedřichově v Jizerských horách. Zde jsem se seznámil s člověkem, který v této lokalitě pracuje jako lesník. Ten mi vyprávěl příběh o svém kamarádovi, který se vyboural na motorce a byl na tom velice zle. Lékaři mu nedávali žádnou šanci na přežití. Jeho matku však cosi osvítilo a začala mu do nemocnice nosit vodu ze Zdislaviny studánky. K údivu zdravotního personálu se pacient po třech měsících vyléčil natolik, že mohl opustit nemocnici a léčit se v domácím ošetřování. To bylo poprvé, co jsem slyšel o Zdislavině studánce.
detail článku   -   vlož reakci

ZÁZRAČNÁ STUDÁNKA?
Autor: JJJ.Miška
Vloženo: 06.12. 2010
Studánku velice dobře znám. Pokud chceme, aby voda působila léčebně, pak je zapotřebí její vodu používat přímo v místě. A to opakovaně. Léčí prý záněty očí a některé kožní choroby. Před několika lety jezdili pro vodu z Polska a Němec. Což už neplatí. Také místní obyvatelé pro vodu jezdí méně a méně.
detail článku   -   vlož reakci

PODROBNOSTI
Autor: Dalibor
Vloženo: 07.12. 2010
A je nějaký důvod že k ní jezdí lidé méně? Osobně jsem ze studánky pil poprvé letos a opravdu velmi mi chutnala!

Co mi však vadí prakticky na všech českých léčivých pramenech je chybějící detailní zpráva o jejím chemickém složení a nezávadnosti, stejně jako zkušenosti ostatních uživatelů s její případnou léčivostí.
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001