v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
PRAMEN ŽIVÉ VODY

STRIEBORNA VODA
Autor: TETH
Vloženo: 08.07. 2003
Je nespochybniteľne, že voda je veľmi liečivá, ked obsahuje čiastočky striebra. Ak sa oboznámite s účinkami koloidného striebra (coloidal silver), môžete si ho pri troche zručnosti(šťastia?) aj sami vyrábať a budete mať aspoň taku zázračnú vodu podľa potreby aj doma.Aj tak závidím miestnym, že im to tečie samo. Striebro je ako prírodné antibiotikum, lieči vnútorne, aj zvonka, škoda, že ho zaznáva oficiálna medicína.
detail článku   -   vlož reakci

HM..
Autor: Woodoo
Vloženo: 09.11. 2004
..velmi zajímavý článek.. Takových míst je u nás mnoho. Sám jsem navštívil na popud mého dědy hrad, který už ani není zříceninou, jak ho zub času a tažení Švédů poznamenalo. Místo je tak silné, že po létech(!) mě přitahuje a nezapoměl jsem na něj.. Přitahují mě kameny a tak, když chodím po lesích kde to neznám a narazím na jistá místa, tak hledám a přehrabuji kamení.. Hledám..to ano, ale co mě tak přitahuje to nevím..
detail článku   -   vlož reakci

JSEM VELICE PŘEKVAPEN
Autor: Josef Gerhát
Vloženo: 13.11. 2005
Jak si tak pročítám tyto články,najednou čtu o sobě.CHtěl jsem také přispět pár řádky o své činnosti.Po přečtení vašeho článku jsem zjistil, že na to nemám.Děkuji za článek je krásně napsaný.Dnes je pramen na louce kde se pasou koně.Škoda.
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: Alena
Vloženo: 12.02. 2006
O takovýchto místech se silnou zemskou a kosmickou energií píše Ing. Pavel Kozák. Vydal několik knih popisující snad celé Čechy, jsou v nich popsána tyto místa s naprostou přesností a druhem energie. Tyto místa jsou vzájemně propojena a tvoří tzv. ener. linie které mohou být využity různým způsobem.
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001