v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
SATAN A VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ - TROCHA PRAXE Z ČECH...

POMOCNÁ RUKA
Autor: Antonín Baudyš jr.
Vloženo: 04.02. 2005
Slečně nabízím pomoc. S kvalifikací býalého katolického duchovního & regresního terapeuta v současnosti by nebylo problémem si s dívkou sednout, klidně i za přítomnosti přátel, kterým důvěřuje, a společně se na zdroj působení podívat.

Nechci nijak zpochybňovat autentičnost nebo integritu dívčina dopisu. Chci ji i čtenáře nabídnout nápomocnou informaci, že se nemusí jednat o satana, jakože nemáme smysluplně doloženou jeho faktickou extenci. Za více pravděpodobné považuji, že se jedná o zemřelou duši, podobně jako v případech, které dívka otevírala doposud. Zemřelé duše jsou sice výjimečně ale přece schopné velice manipulativních postupů vůči živým.

Bylo by dobré, zjistit, proč se ono štestí nalepilo právě na chlapíka a dívku tuto. Působí to - obrazně řečeno - jako díra v ochranném štítu, kterou by neměl být problém zacelit. Jednou z možností jak díru v ochraně vysvětlit se zdá být dívčina poznámka, že nevěří v Boha. Nemusí. Ale musí se pak vypořádat se zranitelnost z toho vyplývající.

Se svojí nabídkou pomoci zareagoval a na článek mne upozornil i dlouholetý čtenář esotericých webů a aktovní bojovník s neviditelným zlem, pan Auro.

Zkrátka a dobře, možnosti tu jsou. Stačí se ozvat.
detail článku   -   vlož reakci

SIRIUS
Autor: auro
Vloženo: 04.02. 2005
Jsem zvědavý, jak hodlá Sirus zasahnout.
detail článku   -   vlož reakci

ZKUŠENOSTI MÉ
Autor: LUSY
Vloženo: 08.02. 2005
Podobně jako autorka dopisu jsem se dostala ke spiritistickým seancím zhruba před deseti lety. Začátky byly podobné. Duchové si s námi hráli, žertovali, odpovídali na naše přízemní otázky.Po nějaké době jsem se dostala pod ochranu vyššího ducha, který mne vedl k duchovnímu vývoji, k meditaci,k automatickému písmu a astrologii. Jeho odpovědi byly neurčité, velice odborné a netýkaly se vůbec materiálních věcí.Při kontaktu s ním, jsem cítila velký respekt. Studovala jsem duchovní literaturu, astrologii a našla řadu souvislostí mezi tím, co mi bylo řečeno. Jako by začaly zapadat do sebe skládačky mozaiky. V součsné době seance pořádám jen na výslovné přání zájemců.Vedou se v duchovní rovině, lidé komunikují se svými ochrannými duchy, kteří jim radí na cestě životem, aby byly v souladu sami se sebou. Nevím proč se situace u dívky tak vyhrotila, ale myslím si, že to bylo duchovní nevyzrálostí, kterou mohl využít nějaký níže postavený duch. V každém případě spirititické seance nedoporučuji dělat jen pro legraci či zábavu.
detail článku   -   vlož reakci

:-)
Autor: Jimmy
Vloženo: 14.02. 2005
Hahahahahaha :-)))))
Tohle, kdyby to byla pravda, je super.

KLUB EXTREMISTU
HRADEC KRALOVE
detail článku   -   vlož reakci

7
Autor: ilucera
Vloženo: 16.02. 2005
Andreae Ilucera Yangpainsky.
Nechci ani neumim resit vas problem
protoze to znaci neco jineho......
Co....
Muj mail ilucera@centrum.cz
detail článku   -   vlož reakci

ZACHRANA
Autor: -
Vloženo: 18.02. 2005
Ked je to pravda, co autorka napísala a chce sa ho zbaviť nech ide za farárom e nech mu povie cely
pribeh. Ked satan existuje, tak potom exisruje aj boh a on je mocnejší ako je nepriatel. Sam JEžIš Kristus povedal, že jeho cirkev nepremôžu brány pekelné
detail článku   -   vlož reakci

ZÁCHRANA
Autor: auro
Vloženo: 19.02. 2005
Co když ten farář je zrovna tím satanem, co ji navštěvuje?

Ješíš byl rabín - co má společného s farářem?
detail článku   -   vlož reakci

CIRKEV
Autor: Dalibor Novak
Vloženo: 19.02. 2005
ja myslim, ze Jezis to povedal velmi pekne, ale myslel tim neco jineho, nez institucionalizovanou rigidni nabozenskou organizaci-"cirkev"-natoz pak jednu konkretni z mnoha. kdybych ja byl jezis a rekl: "srdce je neomylne", nekteri by vytvorili organizaci "Srdce" a ona by pak tyransky vladla pod svou "neomylnosti" po tisicileti a v jejim jmenu by se popravovalo...
detail článku   -   vlož reakci

KRISTUS
Autor: auro
Vloženo: 20.02. 2005
Základní a principiální otázka je, zda kristus vůbec existoval a zda to není jen děsivá chiméra a přelud.

Jára Cimmerman toho taky mnoho řekl a přeci neexistoval. Naštěstí se v jeho jménu nevraždilo.
detail článku   -   vlož reakci

KRAVOVINA
Autor: michal
Vloženo: 23.02. 2005
celej clanek je kravovina. Nic takovyho neni neexistuje zhasina cela ulice? doporucju prestat to hulit
detail článku   -   vlož reakci

DIVIT SE
Autor: Dalibor Novák
Vloženo: 24.02. 2005
Abyste se nedivil, mílý pane. To je pouhá neznalost. Doporučuji přečíst nějakou učebnici parapsychologie nebo psychologie s kapitolou o parapsychologii, např. některou z encyklopedických knih profesora PhDr. Milana Nakonečného nebo třeba nově vyšlou Richetovu Metapsychiku. Nebo vlastně cokoli. Na neznalost se nedá odpovědět bohužel jinak.
detail článku   -   vlož reakci

VZKAZ
Autor: Klaudie
Vloženo: 24.02. 2005
tnto článek byl velmi zajímaví, chtěla bych vzkázat pokud se to opravdu stalo.Tak ať dává na sebe pozor a aby ho odvolala úplně.Jinak se stane něco hrozného.Varuji ji předem. Stalo se mi něco podobného.Ale bylo to víc hrůznějsí než ten její příběh.
detail článku   -   vlož reakci

DEMENCE LIDSTVA
Autor: michal
Vloženo: 05.03. 2005
hm :o) pozor pozor a co jeste tam bylo kdyz zhasla ulice nebyla tam certici z ruzkama? urcite ze jo?:o)
me see jendou stalo ze sem zaslech breke ke bre ke ke kdyz sem sel domu a pak .........ani se neptejte...že to vubec muzete nekom uverit :o( to je na tom to smutný
detail článku   -   vlož reakci

TO SE NEDOZVÍME
Autor: ignác
Vloženo: 05.03. 2005
muze to bejt a nemusi to bejt pravda ja si jenom pamatuju ze asi pred rokem jsme taky z kamoseme delali neco podobnýho jako je v tom clanku mno a když jsme rikali volam te duchu a tetka netuším kdo to byl ale byl to znamej jednoho kamose tak vsechny svíčky najdnou zhasly byly jsme vevnitr okna byly zavrený a zadnej vzduch kterej by dokazal svíčku sfouknout by nebyt tazke mozna natom neco bude! :-)
detail článku   -   vlož reakci

AHOJKY
Autor: Katka
Vloženo: 11.03. 2005
Přečetla jsem si tvůj článek a chci reagovat.Měla by sis dávat pozor a vyhýbat se zlým silám, nebo špatně dopadneš.Není radno si s nimi zahrávat.Překvapuje mě tvoje naivita.Nebo chceš opravdu umřít? Modli se k Bohu a on tě ochrání, neboť Bůh je Láska a nad ní není vyšší moc.Katka
detail článku   -   vlož reakci

DOBRÝ VEČER!
Autor: sachmet
Vloženo: 13.03. 2005
Zajimavy clanek.Urcite existuje neco mezi nebem a zemi.Zajimalo by me,jak bude celou situaci resit.
detail článku   -   vlož reakci

NÁS TAKÉ
Autor: redakce
Vloženo: 17.03. 2005
Nas by to take zajimalo, jak bude situaci resit, bohuzel se nam jiz neozyva..
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: vaclav
Vloženo: 25.03. 2005
v osumdesatych letech jsem na severu nemecka poznal jednoho kluka (spoluzaka),ktery se jednoho dne rozhodl po zakoupeni-sehnani jakesy satanisticke knihy sam vyzkouset vyvolavani duchu-demonu pomoci pentagramu a zarikavanini. jelikoz sam mam negativni zkusenosti z detstvi(matka byla spyritistka, nedoporucoval jsem mu si s timto zahravat.verim ze vyvolat jakesi sily nemusi byt slozite, ale se jich zbavit muze byt velice komplikovane a v nekterych pripadech i nemozne.spoluzak prisel ke mne asi za 2 tydny, totalne psychicky vycerpan a skoro bych ho nepoznal... vyvolal cosi ceho se nedokazal zbavit, bylo to vsude a melo ho to v moci.(ve skrinich,suplikach od komody,v sobe, videl hrozne veci,z kterych mel strach) (nezapominejme, ze satan je lhar a ma pozitek lidem lhat a mucit je...to stoji v pisme svatem)radil jsem mu at se spoji s fararem, ale nenasel toho praveho a tak spachal sebevrazdu.
nikomu nerdoporucuju s dablem koketovat a pohravat si ze svetem mrtvych.
detail článku   -   vlož reakci

NOTAK LIDI..
Autor: Jakub
Vloženo: 30.03. 2005
Ach, smutné je že už si vůbec nedokážete připustit že jde o nesmysl, blud ve vaší mysli...Co když je to tak že žádný bůh ani satan neexistuje...Mnoho lidí vidí to co vidět chtějí...lidi zamyslete se.Radši se radujte z života, reálného života.
detail článku   -   vlož reakci

BLBOST
Autor: Weri
Vloženo: 17.04. 2005
To jsou ale kecy :-)
detail článku   -   vlož reakci

BLUDY
Autor: Petr
Vloženo: 18.04. 2005
Myslím ,že se jedná pouze O povídku jmenované slečny a dost možná o nějakou sázku, kolik lidí se na ní chytí.Přece jenom mediální prostředky jsou velkým manipulačním nástrojem.( a teď tu "O ČERVENÉ KARKULCE")
detail článku   -   vlož reakci

VYSVĚTLENÍ
Autor: Zuzana Mejšnerová
Vloženo: 26.04. 2005
V určitém věku hledáme vyšší smysl svého života,každý z nás měl nebo má určitě pocit výjmečnosti a neopakovatelnosti,temná a světlá stránka se v nás mele a nevíme co s tím.Tak tomu bylo i v tomto případě.Obecně platí,že vyšší duchovní bytosti nás kontaktují sami,parazitující nižší bytosti potřebující naší energii,rády využijí našich experimentů,není pro ně problém ovlivnit mladého člověka s touhou po výjmečnosti a tajemnu neznalého zákonů.Získanou energií může tato bytost vyvolávat popsané jevy,navíc je živená kolektivním strachem,má tedy potom ideální podmínky k jejich realizaci.Doporučila bych vyčistit auru zůčastněných,věnovat se učení psychické obrany a do doby než dojde k uzrání osobnosti přestat s pokusy o kontaktování veškerých energií.
detail článku   -   vlož reakci

JAK SE TY ZMRDI VYVOLAVAJ ??
Autor: Malik
Vloženo: 04.05. 2005
Vsechny clanky so docela dobry a nejaky fakt husty a tak chci mit taky nejakou skusenost Chasay Satan tak mi nekdo napiste jak se vyvolavaj duchove '''''''''''''''
detail článku   -   vlož reakci

EGO A NEZNALOST
Autor: Dalibor
Vloženo: 05.05. 2005
jestli je mas za zmrdy, musis si dat setsakra pozor, abys mel jasno ve svem zivote a svete za oponou. jinak si je neprej, nestoji to za to
detail článku   -   vlož reakci

NAJVYYSI CAS
Autor: Marek
Vloženo: 08.06. 2005
Budte pozdraveni!

Neviem, ci je mozne dorucit toto autorke listu, ale odporucam jej okamzite, bez odkladu vyhladat pomoc exorcistu. Nie sarlatana, ale biskupom ustanoveneho knaza. Ako pise, je sice neveriaca, ale to nevadi. Ak je aspon nieco z prispevku pravda, tu pomoc potrebuje!!! Vyvolavanim duchov to vzdy zacina. A duchov pritom vyvolat nemozno! Boh to (az na vynimky) nedovoli a vsetko, co vyjde zo "zahrobia" pochadza od diabla. Duch dedka bol len iluziou, zasterkou posdanutia. Satan je agresivny, lebo vie, ze svoj boj navzdy prehral a snazi sa stiahnut so sebou co najviac ludi. Nedaj sa a vyhladaj pomoc!!!
detail článku   -   vlož reakci

HLUUUPOSŤ :))
Autor: sothar
Vloženo: 10.06. 2005
Tej babe by mal niekto urýchlene zohnať chlapa, takto to potom vyzerá, keď detiská na intrákoch nemajú čo robiť :))
detail článku   -   vlož reakci

UŽ JSEM TĚ SLYŠEL
Autor: Veeger
Vloženo: 15.06. 2005
Viděl jsi film The Spawn? Scéna dvou teenagerů vyvolávající duchy na hřbitově. Sedne na tebe jak ulitá..
detail článku   -   vlož reakci

UPŘESNĚNÍ
Autor: Veeger
Vloženo: 15.06. 2005
P.S.: moje reakce patřila Malikovi..
detail článku   -   vlož reakci

NEZNALOST?
Autor: Eva
Vloženo: 11.07. 2005
Knizek je spousta, ale kdo by jim veril, kdyz to nezazije?!? Tento clanek mi prijde dost pritazeny za vlasy, ale tak budis, teba trocha pravdy v tom je... Zazila jsem si dost a do ted mam ze vseho respekt, protoze mi to nezapada do normalniho zivota a bojim se toho! Uz vidim, jak si nekdo v klidu vyklada se Satanem - to je ale divna povaha...
detail článku   -   vlož reakci

DOTAZ
Autor: katka
Vloženo: 12.07. 2005
Zajimala by me jen jedina vec. Jak s vami duchove komunikuji? To vsichni zucastneni slysi hlasy, duch necim pohybuje, nebo jak? Pripada mi to dost sileny.
detail článku   -   vlož reakci

NEPODTVRDENE FAKTY
Autor: tajne
Vloženo: 21.07. 2005
Taky to pribeh by som si aj ja mohol vymyslet a mohlo by sa tu diskutovat o tom. Ale kazopadne moze to byt pravda. Satan to nebol...ale nieco ine.........
detail článku   -   vlož reakci

BOHNICE JEDOU
Autor: Genius
Vloženo: 28.07. 2005
Hm, slecna potrebuje 3x denne studenou sprchu a necim zamestnat, aby prisla na jine myslenky. Cele je to nesmysl, vyvolala by akorat starou belu. Hlavne, ze v jeji pritomnosti zhasinaji svetla, to me dostalo, ale mam pocit, ze nejprve ji zhaslo IQ a to uz davno...
detail článku   -   vlož reakci

EHM
Autor: Satanca
Vloženo: 04.08. 2005
ja osobne si myslim ze je to stastie...neznamena ze sa jedna o satana urcite...ale niektore casti mi skor pripominaju vela znamich hororov....je mozne ze sa to stalo a aj tomu verim teda aspon vacsine z tohto prispevku...
detail článku   -   vlož reakci

HA
Autor: silvia
Vloženo: 04.08. 2005
tento clanok som uz citala na www.vedomie.cz.........
detail článku   -   vlož reakci

ESTE NIECO
Autor: Satanca
Vloženo: 04.08. 2005
podla mna bolo moc nepresvecive povedat ze: potom sa vypli svetla..... blbost....dievca pochybujem ze by satan dosiel za tebou....fakt otvor oci a venuj sa niecomu normalnejsiemu ako napriklad...posilnovanie aury abo tak....
detail článku   -   vlož reakci

FANTAZIE
Autor: tajemno
Vloženo: 07.08. 2005
Abych pravdu řekla, tím, že se autorka článku podruhé neozvala. Svědší o její bujné fantazii. pokud vím na vyvoláni samého satana je zapotřebí hodně zkušenosti a taky nevěřím že by se s ním pustila do družného hovoru. Kdyby jej spatřila do smrti by se z toho nevzpamatovala, a pokud jde o světla muže mít autorka a nebo někdo v její společnosti hodně velkou energii, jinak je to zcela fiktivní příběh a měla by se stydět.Satan se nikdy nezjevuje má své pomocníky jako bůh anděly
detail článku   -   vlož reakci

SOUBOJ PROTIKLADŮ
Autor: priserazjezera
Vloženo: 17.08. 2005
Když si tak pročítám reakce na případ oné slečny, tak pozoruju, jak se dělí na dva tábory - jedni, kteří už něco mají za sebou, to neberou na lehkou váhu a snaží se i pomoci. A pak jsou tady druzí - ti "zatím" nepolíbení... inu, je jen otázka času, kdy i jim se náhled na svět trochu změní./chachacha.../
detail článku   -   vlož reakci

SRANDU BYCH SI Z TOHO NEDĚLAL...
Autor: DUK88
Vloženo: 04.09. 2005
...,nemám žádnou zkušenost s vyvoláváním "duchů",a ani jí nevyhledávám,mám z toho hrůzu.Ale znám spoustu příběhů ze svého okolí,a jde z toho mráz po zádech.Znám i lidi,kteří nevěřili,dělali si blázny a pak chodili s očima navrch hlavy.
detail článku   -   vlož reakci

PROSIM O POMOC
Autor: Mirka
Vloženo: 06.09. 2005
Ahoj Lusy,
jsem moc rada, ze jsem si precetla Tvou reakci na predchozi clanek. Prave takoveho cloveka, jako jsi Ty potrebuji. Moc rada bych totiz navazala spojeni s blizkou osobou, ktera mi moc chybi a se kterou bych velice potrebovala mluvit a jsem naprosto bezradna, jsem moc rada, ze jsem se dozvedela o tom, ze jde mit kontakt s milujicimi osobami i po smrti a ze jsem se dozvedela, ze existuje nekdo jako Ty, takovy pomocnik v tomto kontaktu. Mela bych veliky zajem o Tvou pomoc pri navazani tohoto kontaktu, znamenalo by to pro me strasne moc. Mohla by ses mi, prosim, ozvat? Prosim.
Kontakt: 737101261
detail článku   -   vlož reakci

AVE SATANAS
Autor: Cthulhu
Vloženo: 07.09. 2005
Je to velmi zajimavy pribeh, ale musim rici, ze ackoliv jsem satanista, tak je pravda ze se daji vyvolavat tzv. dablove jako napriklad dagon, lilith, asmodheus,
leviathan, ale jen jako energie, prirodni sila, buh i dabel jsou prirodni sily, daji se pouzit jako kletba nebo pozehnani, ale popravde clovek musi verit nejvice v sama sebe, pokud ma silu vule dokaze mnoho a satan neni zla sila, otazka je spise co je zlo ? Sataniste nikdy nezpusobily tolik smrti jako krestansti inquisitori, kdo veri v satana veri predevsim sam sobe, kdyz veri sam sobe tak je silny, a v dnesnim svete preziji pouze silni, slabi budou udupani kopyty silnych, kdo by si precetl nejake okultni knihy a zjistoval co nejvice informaci, tak se nemusi bat satana, protoze satan neni zly...satan jinak receny dabel je z indickeho slova Dion coz znamena Buh....podobizna kozla v obracenem pentagramu znamena symbol Bafometa, ktery pouzivaly templari a je to vlastne staroveky buh plodnosti Dionysis.
Krestane vse zakazuji a vyhrozuji ze pokud nekdo bude hresit tak ze pujde do pekla, ale my uz jsme v pekle... Satan je nejlepsi pritel cirkve, bez neho by cirkev nemela cim vyhrozovat a ztracela by verici...

Posledni vec kterou bych k tomu rekl je ze pokud se zjevil satan, coz nevim, na to by divka a jeji kamaradky potrebovaly devatenact echoinskych klicu a velmi silnou vuli, tak by jim rozhodne neublizil, a i kdyby byly verici tak by je maximalne vydesil protoze krestany bere jako slabochy, kteri moc dlouho nevydrzi a tak by se jimi nezdrzoval...

pokud se divka boji satana at vstoupi prostuduje nejake satanisticke materialy a sama se dozvi ze satan a satanizmusu neni zedne zlo a ze cirkev si vymyslela satana z rohama a kopytem, a ze sataniste k cerne msi pouzivaji panny a deti ktere vrazdi... kdo tomu veri tak at si sezene satanistickou bibli a sam zjisti ze
to neni pravda.

Kazdy kdo veri sam sobe se nemusi bat satana, protoze preste to on podporuje...kazdy ho mame v sobe, jen to nekteri z nas jeste nevedi, nebo si to nepripousteji

Satan jsou normalni lidske touhy
Satan neni zadne odrikani

jak pravi satanisticka bible delej co chces a co se ti libi pokud tim neublizujes druhym osobam... a kdo ti ublizi tak nenastavuj druhou tvar ale vrat mu to 2x 4x 100x protoze tva duse nebude zit v nejakem vysnenem nebi, ale bude zit v mysli a tele toho kdo ti chtel ublizit.

In nomine dei nostri satanas luciferi excelsi
detail článku   -   vlož reakci

BLBOST NEBO PRAVDA?
Autor: xxxxxxxxxxxxxx
Vloženo: 09.09. 2005
Tak nevim co si o tom myslet.Hrozně mě baví tyhle záhady.Mojí mamku dokonce strašil duch.Jedno jsem to zažil.Když jsem byl malej,tak jsem slyšel v noci ránu,jdu do kuchyně tam nikdo a dole ležela kytka která v žádném případě nemohla sama od sebe sletět.Potom když jsem byl starší slyšel jsem o tom mamku vyprávět,byla sama doma a slyšela kroky,nebo se samy otevýraly dveře,někdo na ni pořád volal,věci padali sami od sebe a tak mi došlo o co tenkrát šlo.Já sám jsem jednou jako malý se v noci vzbudil a na skříni jsem viděl lést dvě postavy jednu mužskou a druhou ženskou,do dneška si to neumím vysvětlit.Hrozně mě ten příběh zaujal možená to je pravda a možná ne.Ale tohle jsem ještě nečetl.Je to jak z nějakého hororu.Ale protože si o takovýhlech věcech hrozně rád čtu,tak jsem četl i o hodně strašidelnějších příbězí.Hodně krát se dotyční duch opravdu tak terorizoval.Tak nevim jestli tomu mám věřit,ale jelikož jsem o tom četl a viděl dost tak bych možná i uvěřil,ale že by takhle jednoduše vyvolali satana tím že vyvolávají udajně svého dědu,tak to teda nevim,slšel jsem i příběhy,kterým věřím o hodně víc než tomu co tady ta holka píše.Protože tohle sem nikdy nečetl že by se někomu stalo.A hodně toho co jsem četl si bylo podobné.
detail článku   -   vlož reakci

PLAKÁT
Autor: Martina
Vloženo: 13.09. 2005
Jestli slečna mluví pravdu, a já o tom pochybuju, protože jako dosud :nepolíbená: nemám důvod věřit, zaráží mě jedna věc...po všech těch zkušenostech si na stěnu pověsí plakát SATAN? A když spadne a vyděsí je, ještě ho chce pověsit zpátky? ...
detail článku   -   vlož reakci

JSME SPIRITUÁLNÍ BYTOSTI.. LIDÉ
Autor: Vláďa
Vloženo: 30.09. 2005
Je důležité vymítit to nepotřebné co v nás hlodá a opravdu a upřímně jít sami v sobě co nejdál. Pakliže na sebe přitáhneme vliv špatné energie, ať je v jakékoliv formě, je důležité této formě nevěnovat pozornost, jelikož je na určité úrovni a většinou dost nízké, nezahazujme se s tím dál a rozšiřujme své vědění a svůj růst. Neptejte se duchů, sami často nevědí a blábolí, buďte sami sebou. Jakmile se to podaří vše negativní odejde a vymizí silou vašeho ducha. Energie dobra a zla jsou jenom dvě strany téže mince, jsou z jednoho zdroje. Ahoj a pěknej den přeju. Vláďa.
detail článku   -   vlož reakci

SATAN??
Autor: Arien
Vloženo: 02.10. 2005
Je dost možné že to byl satan, ale i kdyby nebyl, tak duchové nedokáží takto zasahovat do našeho světa.I kdyby byl ta dívka vyvolená satana tak musí existovat vyvolený jehož si zvolilo dobro.Není se čeho bát
detail článku   -   vlož reakci

...
Autor: ja
Vloženo: 09.10. 2005
Jo, tak voéna veri v Satana ale v Boha ne?!! Neni to naky divny?!!
detail článku   -   vlož reakci

TO NENÍ ŽÁDNÁ SRANDA
Autor: bes
Vloženo: 14.10. 2005
Jestli je to pravda, tak si krava a nebude tě škoda. Svou blbostí si pustila na svět zlo, čarodějko. A tvé kamarádky potká nakonec stejný osud jako tebe. Jaký to bude, radši nehádám. To, že jse vyvolávaly duchy, kdž byli v domě s vámi lidé, byla kokotina svědčící o tom, že ničemu nerozumíte. Já, ačkoli toho o těchto věcech vím, mnoho, bych se nikdy neodvážil vylolávat ducha. Radši se obrať na faráře.
detail článku   -   vlož reakci

SMRT CTHULHU
Autor: te,
Vloženo: 14.10. 2005
překvapuje me, že jste nevymazali članek satanisty, nejhorši zrudy na povrchu zemskem, z teto jinek zajimave rubriky. timto vas prosim, abyste to udělali. nenapomahejte šiřeni zla
detail článku   -   vlož reakci

ZLO VS. DOBRO
Autor: Vesmírná inteligence
Vloženo: 27.10. 2005
Není dobré si zahrávat se zlem,a to v jakékoliv formě....Samozřejmě že každý jednou zkoušel vyvolávat duchy...i já,ale všeho moc škodí... když se člověk dlouho zabývá něčím temným,tak ho to může zcela pohltit...a to je moc nebezpečné...nejenže může škodit sobě,ale i ostatním okolo sebe,a z těchto dvou důvodů bych tohle nikdy nedopustila,nevím co ostatní,ale myslím,že je lepší zabývat se třeba léčitelstvím nebo čímkoliv z bílé magie,aby nikdo nikoho nemohl zbytečně ohrozit. Zlo nikdy nesmí zvýtězit nad dobrem a to by si všichni měli uvědomit...je sice pravda,že bez zla by nebylo dobra,ale nesmí být narušena rovnováha...
detail článku   -   vlož reakci

PRYČ OD TOHO!
Autor: Martin K.
Vloženo: 29.10. 2005
Rád bych podotknul, že podle Bible duch zemřelých lidí vzejde spátky k Bohu a jejich duše setrvává na místě odpočinku do druhého vzkříšení. Neexistují tedy žádní "hodní" duchové nebo duchové zemřelých, ale v každém případě se jedná o padlé anděly, kteří se můžou snažit napodobit hlas i podobu zemřelé osoby a oklamat tak účastníky seance. Bůh zakázal jakýkoliv styk s duchovními bytostmi pod trestem smrti.

Doporučoval bych čtení Bible a návštěvu nějakého cirkevního sboru (dobré zkušenosti mám s Adventisty 7. dne) a poprosit je o pomoc, anebo úpřimnou modlitbu.

A ti, kteří vyvolávání duchů ještě nezkusili a láká je to (koho by to nelákalo), tak je prosím, ať překonají svoje chutě, protože si mohou přivodit vážný problém. Děkuji, Bůh s námi všemi. Amen.
detail článku   -   vlož reakci

TVRDY A PODMINECNY BŮH?
Autor: Dalibor
Vloženo: 31.10. 2005
Vazeny pane, v zasade s vami souhlasim, ze neni dobre si s duchy zahravat a ze se mohou jakkoli pretvarovat. Zaroven je treba pripomenout, ze vse "za oponou" nejsou jen duchove zemrelych! Ale k vasemu povidani o tom, jak Buh tresta smrti, pokud porusime nejaky prikaz, ktery si nejaky clovek vymyslel, predstavy o cistem zlu a nemoznosti napravy... se mi chce rict: Bezte uz s tim nekam!!! Vzdyt i podle Noveho Zakonu je to nesmysl, i tam uz je popsana milost, stred a relativita soudu...
detail článku   -   vlož reakci

???
Autor: Srb
Vloženo: 01.11. 2005
No tak jestli je tohle pravda tak je to mazec.Jsem z toho celkem posranej!!
detail článku   -   vlož reakci

KECY
Autor: -----_-----
Vloženo: 04.11. 2005
hej lidi spamatujte se vsichni...todle prece nemuze byt pravda ...a kdo tomu veri tak to asi v hlave nema normalni!!zhasnout cela ulice,jo?!?:D ...neco lepsiho vymyslet neslo?!?myslim ze ste se az moc casto divali na ,,at zijou duchove'' a tak ste zacali psat blbosti a nenormalnosti!!hmm...tak to jo...
detail článku   -   vlož reakci

BLÁZEN
Autor: Kika
Vloženo: 06.11. 2005
Ty jsi totálně praštěná.Měla by jsi zajít na psychiatrii a nejlépe tě zavřít do blázince....
detail článku   -   vlož reakci

Autor: GHOST
Vloženo: 10.11. 2005
Nic není nemožné...
detail článku   -   vlož reakci

SATAN
Autor: Janka
Vloženo: 10.11. 2005
Čítala si knižky "Hovory s Bohem"?
Prídeš na to, kto si!
My všetci sme Boh, aj to, čo nazývaš diablom je Boh:-)
a to je skvelé!!!
detail článku   -   vlož reakci

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ
Autor: Aneta
Vloženo: 10.11. 2005
Ahoj umíte tu někdo OPRAVDU vyvolávat duchy?Už mě nebaví zkoušet věci,které stejně nejdou a to opravdu věřím,ale stejně to nejde :( Jestli tady s tim máte někdo zkušenosti,tak mi prosim napište.Nechci žádný vyvolávání satana atd... ale jen prosté vyvolávání kdo poradí,tak moc děkuju.
detail článku   -   vlož reakci

NEJDE?
Autor: Dalibor
Vloženo: 11.11. 2005
Ahoj! Tak to Te asi chrani prave to, ze tomu "veris", pac takovejch bylo, co tvrdili, ze je to blbost a ze to nefunguje, a pak nevedeli, jak se z toho vyhrabat, kdyz se pak dodatecne zacaly dit veci..
detail článku   -   vlož reakci

JÁ TAKY
Autor: M
Vloženo: 11.11. 2005
Chci jen říct,že jsem taky ještě spár holkama taky takhle blbli,ale já pak začala mít strach a toho strachu se do ted nemužu zbavit není to tak silné,ale vždy když si nato spomenu mám strach
detail článku   -   vlož reakci

POMOC
Autor: M
Vloženo: 11.11. 2005
Nejsem žádnej psycholog jsem obyčejná holka,která prožila něco podobného jako vy!Muj meil je Marcipanek20@seznam.cz tak napiš myslím,že vím jak vám pomoct.říkala jsem vám,že jsem prožila něco podobného. i když vás neznám chci vám pomoct
detail článku   -   vlož reakci

BYL BYCH OPATRNÝ
Autor: xy
Vloženo: 26.11. 2005
s odsudky i s radami. Slečna by měla navštívit nějakého rozumného psychologa, nebo i psychiatra. Především by se mělo vyloučit,jestli nejde o konversní reakci /= dříve se používal termín hysterie, ale není to nadávka. Může to být povaha, porucha, nebo choroba/.
detail článku   -   vlož reakci

PUBERTA
Autor: Kocka pytypacka
Vloženo: 28.11. 2005
Slecna by mela vyhledat asi pomoc u lekare nez u kneze,protoze vetsi blabol jsem nikdy jeste neslysel,a to sem uz zazil hodne.No ale puberta se neda zastavit a ventilator pro tenhle problem si kazdy hleda sam a posvem.Ovsem jsou i jedinci kteri potrebuji nasmerovat od odborniku a to si myslim ze je pripad teto slecny
detail článku   -   vlož reakci

NEREALNE
Autor: Jano
Vloženo: 03.12. 2005
Ahojte no prečítal som si článok, pretože my ho odporúčil jeden kámoš. No moje reakcie: Mladej dievčine by som odporučil dobrého psychologa a nech si najde nejakeho konicka a nech zabudne na vyvolavanie veci a nech neberie vážne niektoré americké psychofilmy. Neodsudzujem to, že sa to nemohlo stať. Ale ak sa to stalo tak nech nam dievčina napíše presne ako sa stalo do detailov čo všetko robili a skusim to aj ja a ak je to blud tak je podla mna hanba to zverejňovať na internete. (moj nazor)
detail článku   -   vlož reakci

NEPLÁCEJTE HLOUPOSTI! PROČ NE?
Autor: Michal Axraeus
Vloženo: 03.12. 2005
Nevím proč by to nemohl být pravdivý důvo. Já sám jsem vyznavačem satanismu a znám pravý satanismus a fámá o něm se jen směju prosím autorku článku ať se mi ozve na mail miozmaster@seznam.cz pokud se jedná o skutečné navázaní kontaktu se Satanem tak bych řekl, že je to obrovská čest. Pokud ne tak s tím určitě něco uděláme. Rozhodně bych se Satana neobával Satan není zlý ale správný. A co Bůh. Víte co znamená v překladu slovo Bůh? Ďábel.
detail článku   -   vlož reakci

K.L.I.T.O.R.I.S.
Autor: Alexandr Sparks
Vloženo: 04.12. 2005
Ja si myslim, ze maji vsichni pravdu...krome me, takze zapomente, ze sem vubec neco rek.
Slecne neverim, neb cely jeji pribeh je jen naprosta hovadina.
Ja to vim, protoze ja jsem vyvoleny.Ostatne..kdyby to byla pravda, nemyslite, ze by uz davno probehlo bleskem??
Jinak me docela sokuje inteligence nekterych dopisovatelu. Meli by jste se spis vratit do skoly a prestat se zabyvat zbytecnostma. Chapu, ze je to ted moderni, strkat nos do okultnich ved, hovorit s carodejnicema a tvarit se desne tajemne a nebezpecne, ale pozoruju, ze vetsina z vas budou asi jenom zastydly pubertaci...
detail článku   -   vlož reakci

TODLE SME NEPOBRALI
Autor: Billy a Thorax
Vloženo: 04.12. 2005
Nejdriv prisli Vyvoleni...pak Big brother a ted todle=TOTALNI DEMENCE NARODA..."Prislo nam ze jediny clovek co o tom neco vi byl Cthulhu"
Vsichni co verite na tydle sracky by ste meli prestat konzumovat LSD nebo jine halucinogeny!!!
detail článku   -   vlož reakci

SÁM SI PIČU
Autor: Michal Axraeus
Vloženo: 05.12. 2005
sám si pičus kokote kdo tvrdí o VV že je to blbost tak je trotl. Protože to že se to tobě nelíbí tak to neznamená že je to blbost trotle křesťanskej.
detail článku   -   vlož reakci

HM
Autor: chleba s máslem
Vloženo: 08.12. 2005
Koukam,že slečna se asi moc kouká na horrory:-)...jinak dobrá story:-)))))))))
detail článku   -   vlož reakci

NĚCO NA TOM BUDE...
Autor: Hell Legion
Vloženo: 13.12. 2005
Já nevim, proč se nervovat, jestli jí 26 let života jak sama píše stačí, tak to je její věc, ne? Záleží jenom na ní, jestli za Satana padne, jestli je to její osud, a je s nim smířená...
A Satan, to přece neni zlo, který nemá nic jinýho na práci, než ničit zemi, tohle je realita, ne DOOM 2...
detail článku   -   vlož reakci

ROVNOVÁHA
Autor: V.Hartova
Vloženo: 03.01. 2006
Leze mi mráz po zádech, když čtu tenhle článek. Jak můžež tvrdit, že Ti 26let život stačí? Život začíná každným dnem a jsou oceány změn, které můžež udělat. Až příliš se soustředíš na svůj příběh. Lidé zažívají spousta podobných příběhů a vždy je jen a jen na nich, co s tím budou dělat. Hledej pomoc u nich, pokud si to ještě neudělala. Satan a Bůh je rovnováha. Nejspíš máš vážně dírku v ochraným štítu. Svou duchovní nevyzrálostí si otevřela něco s čím si neviš rady. Svého kamaráda si udělala prostředníkem mezi Tebou, a jak píšeš Satanem. (připomíná mi to knihu od Petere Jamese PROROCTVÍ) V této knize bylo východiskem vrátit se na místo, kde jste duchy vyvolávali. A místo vysvětit. O radu si v článku neprosila, ale jest-li je to pravda, co si napsala, tak to co si doposud zažila byl jen malinký odvárek, toho co Tě ješte potká. U Tebe světla zhasínají, ale Já znám lidi u kterých se rozsvícejí. Nevědomost neomlouvá a bůh či satan legraci nezná! S přáním všeho dobrého ať už je to tak či onak, Veronika
detail článku   -   vlož reakci

OKULTNÍ PROJEVY
Autor: Don
Vloženo: 03.01. 2006
No,já jsem taky na démony-(Padlé anděly),ďábla a Stvořitele vůbec,ale vůbec nevěřil.Chtěl jsem tomu všemu přijít na kloub a pustil se do studií.Chtěl jsem znát pravdu,ať je jakákoliv.
Mohu říct,že to co se stalo oné slečně a nechci ji,ani její příběh nikterak snižovat,je Slabý vodvar i když si dojista své užila.Nebudu se zde rozepisovat o tom co se stalo,poněvadž to bych tu psal román,ale mohu říct,že člověk vliv těchto duchovních entit,zvláště pokud se rozzuřily jen těžko snáší.
Platí na ně však Bůh,ježíš.Ať si o tom myslí kdo chce co chce,ale to je jedinná pomoc.Nikdy bych nevěřil tomu,že budu klečet doma uprostřed bytu na koberci na hranici šílenství,kdy kolem lítaly rovné bílé blesky,byt temně hučel,okna se chvěly a přede mnou krystalizoval ze vzduchu démon v té nejhorší možné podobě plnej zuřivosti a já jedinné na co jsem se zmohl,byla zoufalá modlitba Páně,kterou jsem si jen z části odkudsi pamatoval.Pak už jsem jen volal k Bohu o pomoc,na nic víc jsem se už nezmohl.A světe div se,Bůh se do toho vložil.
Bůh je jedinná Svrchovaná Bytost,která má plně v moci veškeré mocnosti zla a platí na ně.V Bibli (Písmu) je dostatek informací o tomto duchovním zákulisí - minulost,současnost i budoucnost.To,že tyto duchovní existence nejsou potvrzené,ještě neznamená,že neexistují , ( i když jejich vliv je na celé planetě víc než zřejmý).Gravitace taky není vidět a přitom existuje - zkuste si zalítat ve třináctým patře...
detail článku   -   vlož reakci

OKULTNÍ PROJEVY
Autor: Don
Vloženo: 03.01. 2006
A ještě než do toho začne rejpat nějakej ten rádoby vulgární chytrolín,kterejch tu není fakt málo,chtěl jsem jen dodat,že k tomu mám plno nezaujatých i nezainteresovaných svědků,kteří byli nablízku těmto duchovním ať už větším či menším opakujícím se atakům-mimo jiné i v restauraci,kde jsem s kamarádem konzultoval uplynulé nevšední události.Takže se nejedná jen o subjektívní osobní vjemy,jak jsem se zpočátku i sám domníval...
detail článku   -   vlož reakci

SUPER-NATURAL
Autor: nicol
Vloženo: 07.01. 2006
ahojte vsetci!!!
myslim si, ze je zbytocne hadat sa o tom co je vlastne pravda, to je tazke povedat a je treba si to uvedomit. v samotnej podstate je to jedno, ti ktori chcu uveria a ti ktori nie tak jednoducho nie. nikol: ty jedina vies co sa skutocne stalo. ako s tym dalej nalozis je len na tebe. ak nebudes vedela ako dalej "pocuvaj hlas svojho srdca, to je spravna cesta" nech je pravda akakolvek, vezmi si z toho co uznas sama za vhodne! vsetci! pa nicol
detail článku   -   vlož reakci

VYVOLÁVÁNÍ
Autor: PETRA
Vloženo: 09.01. 2006
AHOJ,MUŽE SE MI OZVAT NĚKDO KDO UMÍ VYVOLÁVAT A KDO BY SEMNOU VYVOLÁVAL?NAPIŠTE MI NA MAIL.DIKY
detail článku   -   vlož reakci

POMOC
Autor: Kristýna
Vloženo: 24.01. 2006
vím jak ti pomoci!!!musíme se nutně sejít dokud je čas!!!piš na můj mail!!!!
detail článku   -   vlož reakci

DODY MÍŠA VERONIKA
Autor: veronika
Vloženo: 28.01. 2006
ve škole jsme dody míša a já vyvolávali duchy. Byl pátek 13.a všichni tři jsme pak videli neco průhledného míša viděla ve sprše postavu jak drží sprchu a její maminku pod krkem.Dody viděl průhledný obraz jak ho drží za ruku. Nemohl se pohnout asi 10 min. já jsem vyděla malé rychlé človíčky. DĚJE SE TO POŘÁD DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A DÁL A DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
detail článku   -   vlož reakci

CHCI TAKY
Autor: Spanky
Vloženo: 09.02. 2006
Chtel bych se dozvedet kde by se dala sehnat tahle satanisticka bible...po precteni jednoho z clanku v reakci sem uvidel viru kterou hledm uz leta...doma sem se odtrhnul od krestanstvi(nejsem verici)a uprime...jsou pro me vsichni krestani ubozaci!Nikdo na svete nezpusobil tolik bolesti a smrti jako krestanske narody a krestansky lid!Tak mi piste pls na e-mail kde bych mohl sehnat satanistickou bibli-DIKYVira v sama sebe-to sem hledal!
detail článku   -   vlož reakci

PŘÍLIŠ DLOUHO...
Autor: Jan Salomon
Vloženo: 04.03. 2006
Příliš dlouho čekala se zveřejněním. Samozřejmně, podle mého názoru nejde přímo o vyvolání satana. Existuje mnoho nižších bytostí, které se za něho vydávají, aby mohli lidem odebírat energii. Toto však je velmi zajímavé. Rád bych se s autorkou setkal osobně, přesto že vím, že toto přání asi není moc reálné.
detail článku   -   vlož reakci

OSLAVA
Autor: honza
Vloženo: 05.03. 2006
jednou když jse,m slavili s kámošema narozeniny tak jse se rozhodly vyvolávat duchy vyvolávyli jsme ježíše když jsme mu řekli at dá znamení tak jse kámošovi na ruce dělala pomalu díra tak jse ho rychle odvolali ale ta díra mu tam zůstala druhý den jsem se všichni probudili ale petr tam nebyl tak jsem prohledali celej byt lae nikde nic tak jsem se šli podívat na hřbitov a tam jse ho viděli ukřižovanýho od tý doby už nevyvolávám
detail článku   -   vlož reakci

HLOUPOST
Autor: Hermedos
Vloženo: 09.03. 2006
Vyvolávání duchů!No kdo si to nezkusil!?V 16 ti letech se toho v hlavičce děje moc a tak si potřebujeme "ulevit"
není možné vyvolat Satana!
Nikdy se to nepovedlo a nikdy se to nepovede!
Co dál dodat!Duchů je spousta.Jaký koliv jiný to být jistě může,ale Satan?!Holka by měla mírnit své myšlenky,neb právě ty které neovládá a nechává je lítat kde se jim chce toto způsobyly!
detail článku   -   vlož reakci

DRZIM PALCE
Autor: ivett
Vloženo: 11.03. 2006
Já četla ten článek a měla jsem z toho husinú.Divím se té dívčině,že má takovou odvahu,protože to už není žádná sranda.Hlavně by se mi nechtělo určitě umřít,tak brzy.Já vyvolala taky duchy s kámošema,ale nebylo to až tak silný,jak píše autorka.Držím ji palce a doufám,že se dozvím jak se to vyvýjí.
detail článku   -   vlož reakci

PROSBA O KONTAKT TÉTO SLEČNY
Autor: Barbaora. H.
Vloženo: 13.03. 2006
Chtěla bych vás poprosit o její kontakt, protože jsem jediná, kdo ji skutečně může pomoct. Hledala jsem tuto osobu již dva roky. Teď doufám, že jsem ji našla. Jestliže je možné, mi dát její kontakt, budu nesmírně ráda. Je to velmi důležité!!!
detail článku   -   vlož reakci

DUŠI PATŘÍ SVÍCE.
Autor: Pavel
Vloženo: 15.03. 2006
Rad bych něco také přidal k tomuto ročnímu hovoru o duchách.Duše některých zemřelých jsou zmateni a neví co se stalo proto je dobré je oslovit a ať jdou za září kterou určitě vidí.Jinak by mohli být zde dlouho a to by nebylo dobré pro nikoho.A teď k 26 let.dívce .Duše mrtvých neuškodí ale pozor na duše živých ty dokážou velice potrápit.Zkuste se podívat ve svém okolí.Pomoc určitě existuje a je velice jednoduchá.Jedná se o to jak dalece to dotyčná osoba chce využít a jedna se efekt svíček který je účiny už po mnoho staletí.
detail článku   -   vlož reakci

TROCHU LÁSKY A POKORY
Autor: Jirka
Vloženo: 02.04. 2006
Ahoj všichni,nemyslím si,že by Nikol měla být zatracována,bez ohledu na to,kolik je na jejím příběhu pravdy,jsem však přesvědčen,že to děvče potřebuje pomoc.V dnešní době se to všude hemží lidmi,kteří o sobě prohlašují o sobě leccos:jedni jsou vyvolení,jiní zase spiritisté,různí mágové,čarodějky,apod.V drtivé většině ti lidé nerozumí pravé podstatě věci a jenom si namlouvají,že jsou lepší nebo jen prostě jiní,než ti druzí.Opak je pravdou:jsme všichni(až na výjimky)téměř stejní,více či méně nedospělí,uhnětení ze stejného těsta,skutečný princip života je nám zatím skryt(nebo jej odmítáme vidět?)Častým důsledkem toho je,že strkáme nos tam,kam nemáme,a nezřídka se při tom pěkně popálíme.Nicméně si myslím,že valná většina z nás není zlá,a Bůh nám naše viny odpustí,když se budem snažit o nápravu,kdo ví.Nikolko,ozvi se mi,pokusím se Ti pomoci,jestli o to stojíš,můj e-mail je k dispozici všem lidem dobré vůle.Ahoj,z celého srdce Vám všem přeji,aby jste byli šťastní.
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: Jířa
Vloženo: 03.04. 2006
Vůbec nechápu, jak takový skeptik může chodit na tyto stránky. Já tomu stoprocentně věřím, nejen z vlastní zkušenosti, i když Satana opravdu neuctívám, ale vím co takové síly dokážou. Souhlasím s názorem, že je ona dívka nevyzrálá a nějaký duch s ní manipuluje. O uctívání Satana mohu jen říct, že je to naprostá hloupost, a kdo si s tím zahrává, je s prominutím moc mladý nebo moc hloupý.
detail článku   -   vlož reakci

SKEPTICISMUS
Autor: Dalibor
Vloženo: 04.04. 2006
Skeptici se v tom prave vyzivaji. Bez zahad a nadavek na svet plny paranormalniho, svobody a fantazie by nebyli skeptiky. Obycejni lide treba necemu neveri, ale take nic nepopiraji, zajimaji se o fakta a pripousteji mozne veci. Skeptici si udrzuji svou viru, ktera ma sve osobni duvody...
detail článku   -   vlož reakci

MOZEK JE SUPER.
Autor: zuzanka
Vloženo: 10.04. 2006
domnívám se, že autorka prožila to co popisuje.jedná se možná o jakýsi typ autosugesce, proud mentální energie...Mozek je úžasná věc a dají se s ním prý dělat (i nechtěně) neuvěřitelné věci.
detail článku   -   vlož reakci

JA
Autor: ja
Vloženo: 11.04. 2006
Tak je to pravda,nebo ne?!!!
detail článku   -   vlož reakci

STOPY HRŮZY II
Autor: REA
Vloženo: 19.04. 2006
Neni!!! Ja kdysi na škole(v pubertě) byla také obklopena podobnými lidmi.Učitelka kterou pouštěly trpaslíci v tramvaji sednout, co vídávala panu Marii,spolužačku satanisku co se jí zjevoval mužik s hadem u nohou její postele a jiné se zase plnily sny. A tak jsem
v tomle podivném bytí,začala vymýšlet podobné příběhy. Mám jich plný šuplík. Takže autorce vzkazuji, příběh dobrý,tvoř dál!!!
detail článku   -   vlož reakci

LAXX
Autor: laxx
Vloženo: 28.04. 2006
Tak, jsem přečetl článek. Spoustu příspěvků od jedinců, co neznají ani vyjmenovaná slova. Někdo chce zachraňovat autorku; jiný svět, další nenávidí vše v sobě, a ten další to v ostatních, popř. žádáme o spojeni se záhrobím. Jednoznačně říkám, že autorka by se měla více učit, méně kouřit trávu a hlavně stát nohama na zemi. Prostě je to tak. Jsou záležitosti, které se dají vycít, leč vědomí a svědomí jsou jen jedny.
detail článku   -   vlož reakci

THRAWN
Autor: Martin
Vloženo: 11.05. 2006
Dobry a pravdepodobné
detail článku   -   vlož reakci

SPOJENÍ
Autor: Spojení
Vloženo: 11.05. 2006
Kdo by se chtel pokusit po internetu s vivolavanim duchu nebo o výmněnu nazoru napište. Thrawn31@lide
detail článku   -   vlož reakci

NETUŠÍŠ S ČÍM SI ZAHRÁVÁŠ!
Autor: Vasanthi
Vloženo: 12.05. 2006
Opdusť příteli, že ti to říkám, ale netušíš s čím si to vlastně hraješ. Vyvolávání duchů není žádná hloupoučká hračka, s kterou si můžeš děla, co chceš, a když tě omrzí někam ji odložit. Může se to strašlivě vymstít a pak bude zatraceně pozdě litovat. Chtěla jsem tě jen varovat. Dej si pozor, existují síly o kterých nemáme ani tušení.
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: Tarantul
Vloženo: 17.05. 2006
Muzu vas pozadat o kontakt na autorku tohoto clanku? mame neco spolecneho... diky
detail článku   -   vlož reakci

DRACO DORMIENS NUNGUAM TITILLANDUS
Autor: Vasanthi
Vloženo: 18.05. 2006
Společného? A copak?
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: W.S.
Vloženo: 27.05. 2006
ZAJÍMALO BY MNĚ,CO BYLO PRAVÝM DŮVODEM ROZCHODU S CÍRKVÍ,NEBOŤ SIRIUS SE OZNAČIL ZA BÝVALÉHO KATOLICKÉHO DUCHOVNÍHO.PROČ VYSTOUPIL ZCÍRKVE,NEBO PROČ BYL EXKOMUNIKOVÁN A JAKÉ BYLO JEHO POSTAVENÍ.

JAK MÁM ROZUMĚT VÝROKU:,,
JAKO,ŽE NEMÁME SMYSLUPLNĚ DOLOŽENOU JEHO EXISTENCI (SATANOVU).CO BY BYLO POVAŽOVÁNO ZA NEZVRATNÝ DŮKAZ JEHO EXISTENCE ?
detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: W.S.
Vloženo: 27.05. 2006
NEBUDU HODNOTIT CO JE ČI NENÍ NA DOPISE NIKOLY PRAVDA.JESTLI TVÁ VĚŘÍCÍ KAMARÁDKA MICHALA CHCE SATANA ZKLAMAT (PODLE MNĚ VYTOČIT)TÍM ŽE MU VEZME TO NEJDRAŽŠÍ, !DÁVEJ NA SEBE POZOR!RÁD BYCH SE MÝLIL,ALE Z TOHO CO JSEM SI PŘEČETL,JSI TO TY NIKI.
MICHALA MU CHCE VZÍT TO NEJDRAŽŠÍ.ŽÁDNÁ ZMÍNKA O TOM,ŽE TO NEJDRAŽŠÍ UŽ MÁ.TO CO JE PRO NĚKOHO NEJDRAŽŠÍ JEŠTĚ NEZNAMENÁ, ŽE TO UŽ ,,VLASTNÍ" A TY MÁŠ PRO NĚJ ZEMŘÍT V 26 LETECH .HLÍDEJ SI DEN SVÝCH 26. NAROZENIN.TAK TO VIDÍM JÁ.
detail článku   -   vlož reakci

REACTION
Autor: Elizabeth
Vloženo: 03.06. 2006
satanovo najvacsie vitaztvo bolo ked ludia uverili ze neexistuje
detail článku   -   vlož reakci

VIDIEŤ ZNAMENÁ UVERIŤ
Autor: Artin
Vloženo: 06.06. 2006
Pekná rozprávka, to dievča by malo písať profesionálne..:), ale myslieť to vážne..??
Toľko pozliepaných hororov (väčšinou americkych) som už dlho nevidel..
A inak čo všetci maju s tym pentagramom? To absolútne nemá nič spoločné so satanom.. Obyčajný symbol, ktorý kresťania zheretizovali, z jediného dôvodu - zdiskreditovať akúkoľvek inú vieru ako je práve ta ich..
detail článku   -   vlož reakci

PP
Autor: Peta
Vloženo: 06.06. 2006
no mě se od určité doby dějou taky divný věci. na začátku letošního roku jsme se koukala na film kruh 2. Ale od té doby co sjem viděla se mi dějou divný věci..vypíná se mi televize slyším divný zvuky. dějou se divný věci. v noci cítím že mě něco tahá za nohu. a mám od té doby noční můry.a některý z nich se plněj.není to nic příjemnýho je to až děsivý. kdyby měl nědko radu tak a´t se ozve na e-mail
detail článku   -   vlož reakci

NĚKDO
Autor: Webmaster
Vloženo: 13.06. 2006
Satan musí čekat, protože sám tě zabít nemůže, potřebuje ještě člověka (možná tu věřící kamarádku) a tak dlouho jí poleze na mozek až to dokáže tě zabít. P.S.Je to jenom teorie
detail článku   -   vlož reakci

PRO DONA
Autor: Petr
Vloženo: 14.06. 2006
Done čau,
zaujala mě tvá reakce a určitý detail mě celkem přesvěčil o tom, že jsi opravdu jeden z mála, který ví o čem to je a rád bych s tebou o tom hodil řeč. Petr appy2005vcentrum.cz
detail článku   -   vlož reakci

ODPOVĚĎ
Autor: Bára a Stáňa
Vloženo: 16.06. 2006
Ahoj holky.Váš článek nás velice oslovil a chtěli bychom Vám pomoc i když víme,že jsme daleko.Víme,že jsme jiné a ovládáme jiné dosti nepochopitelné schopnosti a sloužíme velkému dobru..Máme nějaké zkušenosti z duchy,ale i s démony a temnotou.Důležité je,že vám věříme..Byli bychom rádi,kdyby jste nás zkontaktovali..Hlavně se to nesmí brát na lehkou váhu..Je to až moc vážné..Ty Nikolo nesmíš zemřít a nesmíš si říkat,že Ti to nevadí..Protože,jestli nevíš,tak ďábel lže,takže to myslel obráceně než to říkal..Věř nám...máme s tím zkušenosti..Odpovězte prosím na náš mail.Budeme rádi...Ahoj a hodně štěstí a neposlouchej ho již nikdy,snad znáš pohádky..!!!!!!!!!!!!!!!!
detail článku   -   vlož reakci

HOVADINA
Autor: anicka
Vloženo: 24.06. 2006
vymysleny pribeh,suverenka radna teda
detail článku   -   vlož reakci

UPRESNETE MI NEKDO...
Autor: Utherus
Vloženo: 01.07. 2006
Jen tak náhodou, neodporuje si to celé s biblí? Pokud by někdo dokázal vyvolat satana, neměla by náhodou nastat apokalypsa?
detail článku   -   vlož reakci

NÁZOR
Autor: Dominátor
Vloženo: 17.07. 2006
Nechci to hned soudit takhle ale myslim si docela ze je to vymysleny
detail článku   -   vlož reakci

:0)))))
Autor: Morgana1
Vloženo: 19.07. 2006
Tak větší kravinu jsem nečetla. Slečně doporučuju,aby na intru přestala vyvolávat duchy, chlastat a hulit trávu a začala se pořádně učit.
detail článku   -   vlož reakci

STRÁŽCE TRADIC
Autor: rytíř řádu Svato-Jakubských
Vloženo: 04.08. 2006
Zdravím vědce a badatele kteří se zabívají paranormolními jevy.Dnes,dne 4.8.2006 jsem se rozhodl informovat všechny z vás o důležité studii paranormálních jevů.Pod ochranou Svatého Jakuba Staršího,patrona Španěl,nositele mušle,holi,knihy a poutnického roucha.Patrona nás prostých venkovanů a horníků,budu provádět vzívání mocnosti matky přírody.Nikdy jsem neviděl nic zvláštního krom smrti,nikdy jsem nezažil nic tak děsivého jako je tajemno.A nyní to chci změnit.Rád se budu dělit o své zážitky z bádání....

Ps:Prosím vás abyste informovali všechny lidi o tom že satan je snad nejmladší pojmenování zlých duchů....vždyť vzniknul jen za účelem aby církev měla proti čemu bojovat.I když je pravda že i v jižní americe kultury starší než evropané mluví o něčem podobném jako je ďábel,ale oni jej nazývají zlý démon...všechny kultury měli svého boha dobra a zla.
detail článku   -   vlož reakci

SKODA ZE PISATELKA UZ NEJSPIS NEODPOVI
Autor: had_q
Vloženo: 10.08. 2006
Nejde o to jestli tomu clovek veri nebo ne... je dulezite ze vseho si vzit neco... A to moje neco co me zaujalo nejvice je to co onene Satan rekl a to primo veta: ,,za 10let zacne vymirani zivota jak na Zemi tak v posmrtnem Zivote.... Ja na posmrtny Zivot neverim, ale nemohl jsem neprehlednout ze datum kdy ma zacit to vymirani se docela blizi datu konce Mayskeho kalendare... obavane desetileti 2010 - 2020... navic vyznamove velmi blizke datum kdy zeme prejde z Ryb do Vodnare... a vsimete so ze Ryby jsou dve... (Mozna Dobra a Zla?) kdezto Vodnar je jedna laskava postava... Cinte jak cinim ja, nemusite mi verit ale neco vas treba po meme prispevku napadne :-)
detail článku   -   vlož reakci

NEVERIM
Autor: Peter
Vloženo: 17.08. 2006
Zda sa mi cely pribeh riadne pritiahnuty za vlasy. Fantaziu ma autorka dobru, nech sa da na spisovatelstvo. Snad ju to v tychto dnesnych zlych casoch uzivi.
detail článku   -   vlož reakci

HMM
Autor: antipozer
Vloženo: 19.08. 2006
k tomu, ze tento clanok je vymysel som dospel na zaklade vety, ze mal nakresleny pentagram ciernej magie s kozlom - tento pentagram ciernej magie s kozlom pouzivaly templari ako svoj symbol a so satanizmom nemal nic spolocne - ako symbol satanizmu ho ustanovila cirkev pretoze vyhlasila templarov za kacirov...takze asi tak...pripada mi to ako clanok z BRAVO BLACK...
detail článku   -   vlož reakci

ZKUŠENOSTI
Autor: Jakub Vítek
Vloženo: 22.08. 2006
Pro svůj pořad pro ČRo Praha pátrám po lidech se zajímavými historkami a zkušenostmi s tajemnem. Podívejte se na http://paranormal.xf.cz
detail článku   -   vlož reakci

VĚŘÍM
Autor: M
Vloženo: 27.08. 2006
ahoj psala jsem už jednou a to před rokem. Jsem autor M.Jsem holka. je mi 15 nejsem takova ta pubertačka,ale normální holka. ale jenže jsem se dřív nabízela pomoct té holce,ktera má hodně velký problém jsem z liberce nevím odkudty,ale když budeš potřebovat pomoct tak muj meil je j333@centrum.cz jenže mám s tímhle zkušenosti,kdyžtak se ozvi. M.
detail článku   -   vlož reakci

AŽ FAKT PŘÍJDE,BUDEŠ SE DIVIT...
Autor: Pecka
Vloženo: 27.08. 2006
Zdravim ,pozorně jsem si přečet Nikolin příběh a pozorně projel všech 112 reakcí.Vidím,že zdaleka nejsem sám,kdo podobny věci zažil,ale co říct k tomu jejímu vyprávění????Nevěřim,že v šestnácti je někdo natolik vyspělej,aby jentak vyvolal satana.Spíš jde o pubertální výlevy rádoby satanistek.Sám podobným věcem věřím víc než lidem a už jsem toho i dost zažil,takže......neni radno si hrat s ohněm.BU BU BU
detail článku   -   vlož reakci

POMOC
Autor: Hrachyn
Vloženo: 14.09. 2006
Pokud potřebuješ ještě pomoct nebo pokud kdokoli jiný má podobný problém ...dejte mi kdyžtak vědět na mail...neslibuju vám , že vás z toho všeho dostanu ale určitě se o to pokusim!

A chtěl bych říct všem těm kteří na to nevěří : Divili by ste se co všechno je kolem vás a před čím zavíráte oči...
detail článku   -   vlož reakci

POZDRAV A RADA.
Autor: Jirka
Vloženo: 04.10. 2006
Milá Nikolo,četl jsem tvůj příběh až teď,tak nevím,co se od té doby přihodilo.Věř mi,že vím velice dobře,co prožíváš.Moje rada je prostá a dokonalá - modlitba sv,růžence,veselá mysl a odevzdání se do ochrany Panny Marie.Opice satan nemá šanci.Přeju dlouhý a krásný život.Jirka
detail článku   -   vlož reakci

VĚŘÍM TI
Autor: ?????
Vloženo: 08.10. 2006
Jsem taky Michaela.Mám nevlastní sestřenici jmenuje se Charlotte.taky vyvolaváme duchy.vědí o nás vic než já a napsali nam že mame 6 smysl.ptali jsme se jaký,napsal:vymítate ďábla a říká se vám vymítačky-až vám bude osmnáct dostanete sílu s nima bojovat,chránit dobro a Rerés-neslišela jsi o tom něco???Říkal že je to nebeský město...prosím odepiš-třeba co si myslíš o tomhle.pa
detail článku   -   vlož reakci

DOTAZ
Autor: Miška
Vloženo: 09.10. 2006
Mohu se zeptat??prijdes mi v tomhle docela dost vzdelana-co to znamena kdyz mi duch rekl ze jsem vymitacka dablu,ze jsme jen dve,ja a ma sestrenka-jsme nevlastni-ze ma babi a jeji deda museli umrit aby jsme se setkali...????Nevis co je to Rerés???hlavne hledam odpoved na tu prvni otazku.pa a pls napis na mail..
detail článku   -   vlož reakci

PŘÍRODA
Autor: Lucrecia
Vloženo: 16.12. 2006
Já věřím v přirozené,intuitivní,přírodní chování.V koloběh všeho,energie,jak vysíláte,tak se vám to vrací.Jak si kdo ustele,tak si lehne!!!
detail článku   -   vlož reakci

---
Autor: J.Bares
Vloženo: 10.01. 2007
jen hlupak se směje tomu čemu nerozumí
detail článku   -   vlož reakci

N12345
Autor: http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova/
Vloženo: 15.01. 2007
http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova/ http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova1/ pausini laura foto
detail článku   -   vlož reakci

N12345
Autor: http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova/
Vloženo: 15.01. 2007
http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova/ http://xoomer.alice.it/sleopardi/nuova1/ pausini laura foto
detail článku   -   vlož reakci

POZNAM
Autor: ict86
Vloženo: 16.01. 2007
Raz, ke som mal cca 9 - 10 rokov
som mal pravidelne nocne mory - videl som dvor pred nasim domom po ktorom sa rychlo pohybovala cierna ruka bola urezana pri lakti ta ruka sa rychlo pohybovala az ku mne(ku posteli) ruka ma vzdy chytila na co som sa vzdy zobudil a nemohol som dychat pohnut sa, a uz vobec nie nieco povedat viem ze raz v takomto pripade mi pomohlo spomenut si na boha alebo pannu mariu - v ziadnom pripade niesom ziadny nabozensky fanatik toto vsak pomohlo len na jednu noc casto sa mora vracala avsak raz ked ma opat drzala ma napadlo ze by ma zaujimalo co to vlastne je ket TO videlo ze moj strach polavil odislo to a uz nikdy sa to nevratilo cize odporucam prekonat strach ten srac satan sa zivi cudzim strachom nech uz to je co chce netreba sa bat
detail článku   -   vlož reakci

OMG
Autor: jkb
Vloženo: 17.01. 2007
Hahaha píčovina
detail článku   -   vlož reakci

N12345
Autor: http://xoomer.alice.it/perfavore/kataweb/
Vloženo: 19.01. 2007
Hi all http://xoomer.alice.it/perfavore/kataweb/ http://xoomer.alice.it/perfavore/kataweb/map.html http://xoomer.alice.it/perfavore/supereva/ http://xoomer.alice.it/perfavore/supereva/map.html kataweb web laura foto supereva it supereva web
detail článku   -   vlož reakci

DUCHOVE
Autor: daja87
Vloženo: 21.01. 2007
ja sama na duchy verim,videla jsem asi jen dva ale i tak to stacilo.nechci zpochybnovat autorku,ale myslim si ze je to az moc pretazeny za vlasy.
detail článku   -   vlož reakci

PRO LAXXE:
Autor: pani.vlckova
Vloženo: 22.01. 2007
vědomí a svědomí je jen JEDNO, nikoli JEDNY, milý laxxi. Jedná se o podstatná jména pomnožná- to jen pro pořádek, když už se tu vytahuješ svou kultivovaností. Snad je líp hledět si břevna v oku svém, než těch příslovečných smítek.
detail článku   -   vlož reakci

PONAUČENI
Autor: DALLMHERR
Vloženo: 29.05. 2007
Z vlastní zkušenosti vím, že je tu cosi, co je nad naše chápání a většina lídí tuto možnost přehlíží a nebo nevidí. Opravdu není jednoduché,vyvolat Satana nebo Ďábla. Je k tomu potřeba mnohem víc, než jen chtít!!!!!!!!!!!!!!!!
Prostě jsi jen špatně pojmenovala to, co způsobilo všechny tvé problémy.Držím ti palce, ať se to co nejrychleji uklidní.
Určitě to pro tebe bude životní ponaučení. To nejcenější co máš je tvá duše!!!! Neriskuj,když nevíš co můžeš ztratit.

detail článku   -   vlož reakci

REAKCE
Autor: kelmicka
Vloženo: 08.08. 2007
Těžko soudit, zda jde o pravdu nebo výmysl, když jsme u toho nebyli.Co mně fascinuje,je skoro až klid v autorčině vyprávění,a to,že jí stačí žít jen do 26.Já jsem normálně reálně přemýšlející člověk,věřím ale,že existuje něco,co lidé nedokáží pochopit.Rozhodně si ale nemyslím,že vyvolávání a zahrávání si se Satanem je něco užasného.Slečna by si měla dávat velký pozor na to, co a jakým způsobem udělá.
detail článku   -   vlož reakci

HAHAHA
Autor: Jakub
Vloženo: 21.08. 2007
A kdy se to stalo?Nebylo to nahodou 5.prosince?To jsem na ulici viděl také čerty!a dokonce i s Mikulášem a andělem!!..........Vykašlete se na náký duchovno a čerty a žijte normálním životem-takhle blbnout!!
detail článku   -   vlož reakci

BITVA
Autor: Tom
Vloženo: 28.08. 2007
Jen bych se chtel zeptat,kdy a kde se bude bitva odehravat, ja bych si nasel cas, koupil popcorn a pivo a prisel bych se podivat...:-)
detail článku   -   vlož reakci

SATAN
Autor: Sylvie
Vloženo: 08.09. 2007
Já jí věřím,jen si dost dobře nuvědomuje na čí hru přistoupila. Satan nemá kozlí hlavu a kopito,on je ten který svádí a v případě téhle slečny se mu to zase povedlo. (mé jméno znamená lesní žena). Jen ona sama si může pomoct,vím o čem mluvím a vím jaké to je když někdo mluví skrze někoho. Tyhle bytosti někdy lžou,jindy mluví pravdu a někdy obojí. On zná její slabinu a taky toho využil.
detail článku   -   vlož reakci

VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ
Autor: Lostris
Vloženo: 21.11. 2007
Článek mě připoměl moje začátky s duchařením.e to vcelku názležitost dosti ošemetná.A není ani potřeba mnoho a ducha máte vedle sebe.Mělo by se to dělat jen opravdu v nejnutnějším případě. Svět duchů má svoje zákonitosti a potřebují svůj klid. Když je potřeba varují sami.Nějakou dobu jsem ztrávila na hradě tak vím o čem mluvím.A je krásné je mít vedle sebe a kolem sebe...
detail článku   -   vlož reakci

NA TYHLE CESTE NENI SPASENI
Autor: batyiovaiveta
Vloženo: 08.01. 2008
PISES ,ZEKDYS SE TE ZEPTALI, JESTLI VJERIS V BOHA, TAK SI REKLA ZE NE. A TET SE ZEPTEJ SAMA SEBE ,JAK JE MOZNY,ZE VJERIS V SATANA,KDYZ I SAM SATAN ,VJERI,ZE BUH JEEE.OTKUT ASI TEN SATAN JEE.VISTO,SE PTAM. VIS ODKUT PRISEL,SE PTAM. VIS KOMU SLOUZIL,SE PTAM. VIS KDO BYL JEHO PAANEM,SE PTAM. JESTE NES BYL SATANEM,DABLEM,BELZEBUBEM,NEVYM JAK HO JESTE NAZVAT,JESTE NES NIM BYL, TAK BYL ANDELEM.NEJHESCIM ANDELEM,SVEHO PAANA BOHA. JENZE TENHLE ANDE,SI REK. JA MUZU TAKY TO,COMUJ PAN, BUH.ATAK NA SVOJI STRANU POSTAVIL ARMADU ANDELU ABY SE POSTAVIL BOHU.JENZE NANEJ BYL MOC UBOHEJ,ATAK HO PAAN SVRHNUL NAZEM, I SE SVIMI ANDELI, CO POVSTALI PROTI NEMU. A TAK NASTALO ZLO, NAZEMI.BYL SATAN,BYLI PADLI ANDELE A NEJHORSI JE,ZE SOU. A TY PADLI ANDELE TO SOU TAK ZVANY DEMONI,CO SLOUZI ZLU, SATANOVI TADY NA ZEMI.PROTO NENAVIDI BOHA A VSECHNY,COSE OBRATILI K BOHU. ATAK MU CHCE SKODIT,NAPRIKLAD TIM,ZE ZACNE TAHAT NA SVOJI STRANU TY, CO MAA NEJRACI.NAAS LIDI.NEBOT MI SME TI,KOHO MA NAS NEBESKY OTEC,PRET TIM I JEHO OTEC,NEJRACI. ATET POZOR.TYY, SI SE NECHALA ZATAHNOUT DONECEHO, CEMU SE RIKA VELKY ZLOO.ODVRACIS SE OD BOHA,ODVRACIS SE OD TOHO ,PRED KTERYM I SAAM SATAN, NEVI ,KAM BY SE SCHOVAL.NAS BUH RIKA,TEN,KDO SE BUDE STIDET ZA MNE,TAK I JA SEBUDU STYDET ZANEJ,VDEN SOUDU,A POCITI PLAC A SKRIPANI ZUBUU.A TOHO SVRHNU DO OHNIVEHO JEZERA.ON JE TEN,KDO BUDE SOUDIT I MRTVE.A TET, NECO OTECH DUCHACH .DUCH A DUSE, JE VELKY ROZDIL.DUCHOVE, TO SOU TY PADLI ANDELE TAK ZVANY DEMONI.A DUSE ,TU MAME MI.A TET SE PTAM. MOHLI STE VIVOLAT DUSI.NEEE. NEMOHLI.MOHLI STE VIVOLAT DUSI DEDECKA,SE PTAM.NEEE.NEMOHLI. ZEPTEJTE SE SAMI SEBE ,KOHO STE TO VIVOLAI.DUSE SE NEDA VIVOLAT.JALI DUSE HRISNA,ZUSTANE UVJEZNENA,PRO DEN SOUDU,KTERY VIKONA, NAS SVATY OTEC.NENILI HRISNA A UVJERILA V JEZISE KRISTA,JAKOSTO PANA,KRALE,SPASITELE,PROTOZE JEDINE SKRZE NEJ,MUZE BYT CLOVJEK A JEHO DUSE SPASEN ZACHRANEN.BUDE MIT PO SMRTI ZIVOT VJECNY.V OPACNYM PRIPADE TAK JAKO JA ZIVOT VJECNY,TAK JE I ZIVOT,VJECNEHO UTRPENI.DOKAZES SI PRECTAVIT VJECNE UTRPENI.ZIT JEN PROTO, ABYS VKAZDY VTERINE, TRPJELA TAK,ZE SI TU BOLEST, NEDOKAZES ANI PRECTAVIT. VJECNOST, PROZIVAT VE SKRIPANI ZUBUU.TO JE TEN TVUUJ SATAN,V KTEREHO VJERIS.TO, CO TI ZDELIL TVUJ PRITEL, ZE V TOBJE VYDI BOHA,TAK TY ANI NEVYS,ZE DIKY TOMU ZE HO VTOBJE VYDEL,SI TE NEVZAL.JINAK BYS POCITILA, TO SKRIPANI ZUBUU.A TECH DESET LET ZIVOTA ,TO ZNAMENA TO,ZE DO DESETI LET ,TY SE ODDAS ZLU,ABUDES SVRZENA DO PEKLA ,KDE BUDE PLAC A SKRIPANI ZUBUU.FAKT SE TI TO LIBY. VZDYT JE TO HRUUZA.JESTE STALE NEVJERIS V BOHA.PRIJNI JEZISE KRISTA,JAKO SVOJEHO SPASITELEA ZACHRAN SE.ON ZATEBE SEL NAKRIS,NEE SATAN.TAN BY TO ANI NEUDELAL.TY SI MYSLIS,ZE SATAN JE MOCNEJSI NES KRISTUS.TO JE SMNESNE.NIKDO NENI MOCNEJSI,NES ON.HLEDEJ KISTA A NEE SATANA.VZDYT TY ANI NEVYS CO CINIS.TY NEVYS,CI VULI CINIS,BOZI VULE,TO ALE NENI.CO BY STEBE BYLO ,KDYSHLEDAS A BADAS VE ZLU. HLEDEJ V LASCE.TO JE CESTA LASKA. P.S ZACHRANSE,PROSIM.BUT POZEHNANA...
detail článku   -   vlož reakci

CHASÁJ SATAN ANEB SATAN MLUVÍ HLASEM HADŮ :D
Autor: izon
Vloženo: 18.04. 2008
Já náhodou na záhady věřim a něco o tomhle vim. A tohle je opravdu fest laciná píčovina :D největší grády tomu dodává údajná věta "Chasáj Satan" - pokud se nepletu, tak je to 2.díl Harry Pottera jak Potter při zápase mluví s hadem :D Pro tvojí příští story bych radila použít nějakou latinskou větu ať to není tak nápadný :-)
detail článku   -   vlož reakci

VĚŘTE - NEVĚŘTE
Autor: Danti
Vloženo: 26.04. 2008
Také mi to připadá poněkud přitažené za vlasy. I tak je to ovšem velmi pěkný článek a byl by to opravdu dobrý námět na hororový film. Možná se mílím a opravdu je tvůj příběh pravdivý a musíš být asi hodně naštvaná, že ti tady spousta lidí nevěří. Vždy něco vyššího společnost odsuzuje, ale bohužel žijeme v době, kdy se spoustu podvodníků baví tím, že si vymislí nějakou historku, a pak jen sleduje reakce lidí, kteří tomu věří. Pokud bych zažíval něco podobného já a chtěl to uveřejnit, tak bych k tomu určitě přidal i nějaké další( kvalitnější) důkazy, než jen osobní svědectví.
detail článku   -   vlož reakci

HELP
Autor: E-rror
Vloženo: 02.10. 2008
Zkus si poridit kocku.Kocky jsou totiz strazci podsveti.Vsechy spatne bytosti by se jich mneli bat.
detail článku   -   vlož reakci

HEHE
Autor: dir3ctor
Vloženo: 16.10. 2008
rekl bych ze holky byli trosku sjetý ředidlem :D
detail článku   -   vlož reakci

PUOWOD HUMOURU..ANEPP GDE SE VZAL? ;-)
Autor: Steppec
Vloženo: 09.12. 2008
Mila Veruš:) Mas vtom trosku zmatek pises tu o Bohu (tedy puvodci vseho) a pak prej, ze "humor nezna..-tak kde se vzal humor? To jako je Buh, dabel..a humor, coby 3.bytost, kterou Buh nezvlada?? Fakt ftipny ;-)~ Jinak ja jsem byl posedly zlym duchem-jinaxi nedovedu vysvetlit co se se mnou delo-jakkdyby me neco pronasledovalo,byl sem nervozni,spechal sem,taký stihomam,pocity viny,malo casu,uzkost jaxwiňa..pokus o sebevrazdu..psych.klinika..-a pakuz jen Zyprexa, Valproat..a Pohoda:-D tak - at to mas taky tak nak, podobne. Cau! Ps-doted nevim co to bylo a co me vlastne motivovalo k pomerne neprijemnemu pokusu(elektrinou pres hlavu)..ale neco na tom bylo,páč me to donutilo se zamyslet,prebrat zivot,hodnoty,viru..a najit Smysl a..Lasku - jako vrchol Vseho. Tak cau+bacha-pri podobnych pocitech jak ja tehdy jdete mezi lidi-odborna pomoc..muze byt tezka nerovnovaha v tele,zpusobujici priserne stavy Mysli!!Bacha na to.Cau;)
detail článku   -   vlož reakci

WODKUD..ANEPP PATRANIE PO SMYSLU?
Autor: Steppec
Vloženo: 09.12. 2008
Este maly dodatek-bezny "nepolibeny clowek si urcite rekne,ze to je blbost a kdo to zazil je okamzite magor nejvetsi..Tak Vam, pratele povim - az se neco podobneho stane Vam, budete posrani jaxviňa..a mesic se treba ani neusmejete,páč ve Vas bude neco sebeznicujiciho,zleho&pusteho,budete tak 2hod denne myslet nato jaxe nak elegantne+bezbolestne zabit..nebude Vas bavit,tesit,zajimat nic.Jen prazdno&smrt-jako jedine co budete videt a vnimat.Pekne hnusny stav,pral bych to jen nekterym "dobrovolnikum+hajzlum, kteri si to opravdu zaslouzi.Vam ostatnim+sobe to ale fakt nepreju-tak to je asi wše.Cau;)
detail článku   -   vlož reakci

DEFINICE JEWU ROZMANITYCH..
Autor: Steppec
Vloženo: 09.12. 2008
Reaguju na "HLOUPOST
Autor: Hermedos
Vloženo: 09.03. 2006
"není možné vyvolat Satana!-OK, moc pjekný..musime si rict CO je vlastne satan..takze-asi neco velkyho,zlyho,duch.bytost-puvodce vseho zla.Bezva.Ale-co je zlo?!Priklad-nemoci.."spalnicky sou zlo..a vyvolava je satan!A co-dostal sem spalnicky,nejel na dovču..kde nas bus spadl ze skaly..hmm?;)Vrazda-"lide ho chytli,odsoudili a..zabili.Fajn.Ale-on udelal to same 50lidem..chapete kam mirim?
Zabil se,chudak,ve 20na motorce..ziskala diky Bohu(a taky diky nemu-20letymu) nove srdce..atd.Toz teda-pakli jeto samo zlo,skutecne a takove ktere neni napomocno nicemu dobremu-existuje vubec takove?Rika se"vsecko zle..k necemu dobre.Atomovka mozna pomohla zkoncit 2.svetovou.Mor naucil lidi hygiene,vazit si zivota+posilil viru.Hlad ve svete podpori vciteni+pomoc druhym..
Nikdy se to nepovedlo a nikdy se to nepovede! Proc by ne? Ma Buh hlavu/tvář??Asi nee-je to Duch-Byti samo,neomezene ve svych projevech.Satan zrejme to same..ale nejaka zastupna forma-"Laska v podobe,jake se sama chce zjevit..nebo totez u zla-by snad mohla byt..
"Holka by měla mírnit své myšlenky,neb právě ty které neovládá a nechává je lítat kde se jim chce toto způsobyly! - zcasti pravda, co myslime to roste..o co usilujeme zacina hovorit do nasich zivotu(oo-jak basnicke:-)Ale treba ja sem byl docela v pohode,zadne vyvolavani,zla magie atd.-a podivejte na me minule prispevky:(
Vsem Lasku,Mir,Pravdu..+at jste spokojeni!!Potreti cau:o)~
detail článku   -   vlož reakci

BIBLI ZNÁ MÁLOKDO
Autor: Trident One
Vloženo: 24.01. 2009
Rád bych reagoval na dva okruhy, jež se zde řeší. Uvedený příběh & "Bůh" potažmo "Ježíš".
Dle mého skromného názoru, .. že se dějí nevysvětlitelné věci, jejichž příčiny mohou předčit i tu nejbujnější fantazii, je pravda. Věřím, že mnozí mají zážitky, z nichž vstávají vlasy na hlavě.. ale málokdo se odváží o nich otevřeně hovořit. Toto není ten případ. Podle mne se zde jedná o vzrůstající komplex méněcennosti, jenž může dopadnout tragicky. Dotyčná se cítí být opomíjena , na okraji zájmu, možná zažívá příkoří od života a neví jak dál. Občas si tedy vymyslíme mimozemšťany (tím netvrdím v nejmenším, že takové zážitky jsou vymyšlené vždy). Nezabere-li to, začneme s nimi komunikovat... nebo s duchy.. a protože je to fádní, prohlásíme se přímo za toho, kdo hovoří se samotným satanem. Nebo s ním dokonce SMSkuje. a ještě víc šokující bude, staneme-li se jeho vyvolenou... a poslední aspekt... Stanovení data vlastní smrti. Nechce se mi znovu článek pročítat, tak nevím, kolik pisatelce bylo v okamžiku publikování. Ale zde bych byl na pozoru. Ona možní nechce snášet příkoří života a rozhodla se z něj odejít. a tohle může být pouze alibi, aby byla viděna, když už, v zajímavějším světle. I když to tak, doufám, není. Jde jen o názor. Každopádně bych volil konzultaci s oběma stranami, jak s knězem, tak s psychologem.
A co se týká problematiky boha a bible vůbec? Předesílám, že se pokládám za ateistu. Přesto jsem přečetl obě bible. I když, přiznávám, nijak zvlášť důkladně. Nestudoval jsem je. Tím nemyslím, že jsem četl i bibli satanskou, to nikoliv a do problematiky satanismu nevidím. Ale četl jsem bibli PRAVOU – PŮVODNÍ, vycházející ze starých textů, i bibli novou, cenzurovanou, jak já říkám – syntetickou, tedy vymyšlenou, bohužel dnes je známa , hlavně mezi věřícími, právě tato.
Zajímavý je úvod té původní, a to příchod boha, kde je hospodin zpodobněn jako zářící koule přilétající z temnoty, pod níž se rozestupují vody a … nu. Doporučuji její přečtení.. Tato verze, jež je mnohem starší, než verze o senilním staříkovi plácajícím si z hlíny bábovičky tvaru lidí a vdechující jim život, která byla vymyšlena, totiž vůbec není v rozporu s vědeckými názory o původu života na zemi ( rozpálený asteroid dopadající do oceánu, jehož spousty se žárem vypaří). Proč asi církev tuto stať cenzurovala a nahradila ho pohádkou?.
Tím nechci zpochybňovat víru, neboť princip víry tkví jen a pouze právě ve Víře… s velkým „V“. Nic víc, ale pozor, ani nic méně. Pro mne je Bůh principem… souhrou přírodních zákonů, fyzikálních sil, náhod a principů, jež řídí chod vesmíru.. Tak to vidím já. A v to VĚŘÍM. Křesťan vidí v boha jako toho staříka. Jihoameričtí a afričtí domorodci jako zvíře. A všichni v svého boha věří.. Mají ho uvnitř, v sobě v srdci. Stejně jako já toho „svého“. A o tom to je. Není důježité, v co věříme, pokud to neškodí druhým, ale co nám ta víra přináší. Santa Klaus reálně neexistuje, ale existuje v dětských srdcích.. a v těch ŽIJE. Ježíš podle mne nikdy neexistoval. Ale existuje v srdcích těch, co v něj věří, a tedy právě v těchto srdcích ŽIJE. A pokud to těm lidem přináší dobro, nechme ho žít, neboť je to tak v pořádku. Einstein by nám nikdy nepřinesl teorii relativity, kdyby v ní nevěřil. A přineslo to něco dobrého, přesto že mnoho z ní se dnes už ukázalo jako mylné. A proč by Satan nemohl žít v srdcích satanistů, neškodí-li to druhým a jim to přináší něco dobrého. Stará asijská učení nás přesvědčují o nutnosti polarit, a je jedno, zda se jmenují Jin a Jang či jinak. Jedno bez druhého nemůže existovat, má-li svět být vyvážený. V očích církve bůh představuje jen dobro… ale co přinesla snaha o zaplavení světa bohem? A nejen křesťanským… Války a násilí… Ne.. Pluralita je nutná.. i v duchovnu.
detail článku   -   vlož reakci

OMG
Autor: Fran
Vloženo: 04.04. 2009
Lidi vzpamatujte se... když už nic jinýho, tak se koukněte alespoň na datum, kdy příspěvěk byl vložen.. to dokážete vést tolik let debatu o povídce puberťačky?
detail článku   -   vlož reakci

VĚŘIT V SEBE
Autor: Lucrecia
Vloženo: 14.05. 2009
A co takhle nevěřit v bohy ani v satana,ani v žádné návody ovlivněné spoustou lidí a ovlivňující vás, ale prostě věřit v sám sebe? Ve svoje přesvědčení a vnímání světa.Je zajímavé přečíst si myšlenky jiných a zamyslet se nad nimi,ale vždy by měla zvítězit vaše vůle.Věřím,že existuje spoustu věcí,energií,ale vše je součástí přírody a přirozené,a tak se také k tomu máme stavět..Nesnáším jakékoli ovládání,přikazování,dodržování,podmínky,návody..Miluji debatování a přemýšlení,ale s citem a vlastním rozumem a s ohledem na druhé,ale pouze v základní formě slušnosti,aby jim nebylo ublíženo,pokud jsou cizí a s velikým ohledem,pokud jsou blízcí,ale vždy vás musí respektovat a vy je...Svoboda myšlení!!!
detail článku   -   vlož reakci

JAK TO VLASTNĚ VŠECHNO JE?
Autor: Desdemona
Vloženo: 28.05. 2009
Ode dávna lidstvo obklopuje spousta jevů, kterým zcela nerozumí. Zatímco starší kultury je snad spíše přijaly a začlenily je do svého každodenního života a tradic, dnešní "civilizovaný" svět zdá se má velikou potřebu vše pojmenovat a pochopit a možná i ovládat. Tak jako naši předkové i my jsme citliví a vnímaví a mnozí z nás mají velikou potřebu "bojovat" proti dnešní době, která je v mnohém dosti nepřirozená a nepříznivá pro duši člověka. A stejně jako ve všedním životě musíme obstát na mnoha frontách máme i potřebu živit svou duši. Tedy já ani tak nechci reagovat na článek oné dívky, ale snad na všechny reakce zde a "pochyby" každého z nás o čemkoli.
Tolik, kolik je lidí na světě, tolik je náhledů na svět - každý je jedinečný. Známe spoustu fyzikálních zákonů a poznáváme čím dál víc - to nám umožňuje věda - a je to úžasné.
Každý máme své zážitky a každý máme srdce (city) a duši(citové potřeby a projevy...). A je mnoho v tomto vesmíru, co nám uniká, čemu nerozumíme, uvádí nás v úžas a strach.
Dávám těmito řádky vplen radu:
Čím více se budeme věnovat tomu, čeho se bojíme a s čím si v sobě neumíme poradit, tím reálnější podobu a větší moc to nad námi všemi bude mít. Věnujme se proto všemu, co nám připadá "krásné a vznešené", sdružujme takové věci, zážitky a společenství lidí. Čiňme realným to, v čem chceme žít a kým chceme být. Potom nemusíme všemu tolik rozumět a pojmenovávat. Každý sám sebe a společně pak celý svět můžeme utvořit tím, čemu věnujeme pozornost a co preferujeme a činíme. Snad máme možnost tímto způsobem stát se lidskou společností zdravou a "plodnou" a jistou si "v kramflecích" natolik, že beze strachu a negativních následků pochopíme i paranormální svět.
detail článku   -   vlož reakci

UŽ TO NEBER
Autor: Hans
Vloženo: 03.08. 2009
Tvůj příspěvek vypovídá o tom, že užíváš nějaké tvrdé drogy. Měl by jsi s tím začít něco dělat.
detail článku   -   vlož reakci

PRO NEVERICI TOMASE.
Autor: Mila
Vloženo: 09.08. 2009
Pro Fran,Hans a dalsi.Je videt ze jste hlupaci.Ja sam se zucastnil takove seance pred mnoha lety a tak vim ze to opravdu funguje.Kdyz o tom nic nevite tak sem ani nepiste.Proc takove clanky vubec ctete?
detail článku   -   vlož reakci

CHVÁLA BLÁZNOVSTVÍ
Autor: Cohy
Vloženo: 18.12. 2010
Lidé, řiďte se rozumem. Pouhým rozumem lze objasnit velké množství jevů, okultismus a spiritualismus jsou berličky a pavědy. Věřím např. v telepatii, ale jako v obyčejný přenos myšlenky jako energie z jednoho receptoru do druhého.
detail článku   -   vlož reakci

¨LOL
Autor: kENDIS
Vloženo: 19.10. 2011
Čerpalas z Harryho Pottera, ne? :D
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001