v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
PŘEDTUCHY

JAK ZAREAGOVAT?
Autor: Renata Bocková
Vloženo: 29.04. 2007
Co když to jsou výmysly? A co když to je pravda? Mnoho lidí se ptá, ale kdo jim odpoví pravdivě? Takovéhle otázky si musel každý z nás už tisíckrát položit. Někdo v to věří a někdo ne. Ale když se nám dotyčná osoba snaží tím něco říct, jak rozpoznáme jestli si znás utahuje. V mém okolí se pár takových věcí stalo, ale já tomu nechtěla věřit. Asi o týden později se to vyplnilo a já ztrnula.Nevěděla jsem jak mám zareagovat, nevěděla jsem jestli mám brečet nebo jít domů. Teď se snažím věřit každé maličkosti, ale nemůže nás to někdy zmást?
detail článku   -   vlož reakci

PŘEDPOVĚĎ
Autor: Kamila
Vloženo: 21.02. 2008
Nemohla jsem tehdy uvěřit tomu, co se stalo a dnes nedokážu vysvětlit odkud jsem to věděla tak dlouho dopředu. Bylo mi 13 let, když jsem se potkala s člověkem, který mi vyprávěl příběh o katastrofě, která se stala někde ve Francii ( utrhla se lanovka a o život přišlo spoustu lidí ). Tenkrát mi bylo řečeno, že tuto tragedii předpověděl jistý člověk, který kromě toho předpověděl datum úmrtí ruského prezidenta L.I.Brežněva ( v té době žil ). Tato předpověď byla podmíněna další předpovědí, která se měla stát po r. 2013 nebo 2030( přesné datum si už ale nevzpomínám ), ale šlo o velmi vážnou myšlenky ( jednalo se o konec světa ). Tehdy jako dítě jsem o tomto zážitku hodně mluvila se svými kamarády a snad i rodiči, brala jsem to jako žert,ale...10.11.1982 jsem byla ve škole a v rozhlase hlásili, že zemřel ruský prezident. V ten moment jsem jsem tomu nemohla uvěřit. Věděla jsem přesné datum jeho smrti 14 dní předem. Co byla ještě větší záhada bylo, když jsem se vrátila o tom mluvila s člověkem, který mi právě datum řekl a vyprávěl příběh z Francie, ten člověk si na nic nevzpomínal a všechno popřel, že nikdy nic mi takového neřekl. Jak je to možné, že jsem to věděla, že jsem to vyprávěla svým kamarádům? Dodnes to nepochopím.
detail článku   -   vlož reakci

JE TO ZVLÁŠTNÍ
Autor: MTT
Vloženo: 18.04. 2008
Víte není to nic velkého, ale někdy se mi vnoci zdají sny ze kterých jen určitá a třeba jen zlomek sekundy dlouhá část která se třeba jeden, dva dny někdy i déle stane. Stává se to také někomu z vás? Prosím napište na E-Mail.
detail článku   -   vlož reakci

MNĚ SE STALO..
Autor: David Vávra
Vloženo: 09.10. 2011
Mně se v 7 letech vyplnili 2 předtuchy.Naštěstí jen pád ze schodů a o zapalovačích,a obě v 7 letech a týden po snu,a jeden z těch snů se mi zdá ještě dnes,o tom pádu ze schodů.Máte už taky zkušenosti s "věštbami"?
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001