v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
ŘÍJNOVÝ CINTÁT

SKUTEČNĚ?
Autor: Ing Jiří VLK
Vloženo: 28.05. 2002
Ten pan Grygar má fakt pravdu. Je to celé nesmyl, teda alespoň z pohledu jeho vědy.
Přál byych mu aby to sám zažil. Zajímalo by mne co by pak řikal.
Nebo kdyby přežil několikrát vlastní smrt, jaký by pak měl názor?
Mně se něco takového stalo (teda ta smrt) a nikdy bych, po této zkušenosti, asi takto nemluvil i když jsem strojař a ekonom.
Zkuste mi někdo vysvětlit jak jsem mohl jet 180 km/hod na čerstvém sněhu po dálnici, nikdo tam nikde nejel, následoval "mikrospánek" a náraz o svodidla. No mně se nic nestalo. Dobrá. Ale teď dál. když se zatočíte ve spánku na obyčejné silnici a neznáte okolí můžete jet klidně na opačnou stranu, protože nevíte kam jet - kde je váš směr. To je však na dálnici poměrně vyloučeno, tam pokud jedete vpravo víte směr, protože je tu druhá strana oddělená svodidly.
Svodidla neporušená, na stopy ve sněhu jsem moc nekoukal, prohlédl jsem vozidlo, vhodil mlhovky do motoru a jel dál.
Ovšem tabule na silnici mi začaly posléze signalizovat, že jedu od Prahy a ne do Prahy. Tak jsem zkoumal jestli opravdu a skutečně jel jsem opačně. Bylo cca 6 hod ráno, nikde nikdo, na zemi cca 3 cm nového sněhu. Před mojí nehodou NESNĚŽILO!!! Projel jsem mezerou mezi svodidly a jel jsem asi 50 km/hod a hledal stopy. Nebyly tam. Nikde nesněžilo. Nikde stropy. Neporušená svodidla až do Prahy.
Pak mi někdo vysvětlil, že jsem ještě neměl zemřít. No a co s tím? zřejmě mě něco dost ochránilo. Ale to nám žádný vědec nevysvětlí,že.
Maximálně by mne mohli honit za tu rychlost.
Nebo znáte Karetní hru Hromádky? Jde tam porazit bankéř? Jaká je pravděpodobnost zničení bankéře?
no mně se to povedlo a to ten bankéř měl dost svých peněz a nijak "vysoko" se nehrálo. Co ne to pravděpodobnost?
Zdravím Ing. VLK
detail článku   -   vlož reakci

VYSVĚTLENÍ
Autor: Ahaswer
Vloženo: 02.04. 2007
"Zkuste mi někdo vysvětlit jak jsem mohl jet 180 km/hod na čerstvém sněhu po dálnici" - vysvětlení je, že takhle může jezdit jen a) arcikokot, b)arcikokot pod vlivem alkoholu/drog, c) člověk s akutním záchvatem schizofrenie a s následnou amnézií
detail článku   -   vlož reakci
Vývoj a provoz zajišťuje Datalite s.r.o © 2001