v této rubrice
ve všech rubrikách
REAKCE KE ČLÁNKU
VRAŽDIL YETTI JAKO ČERNÁ RUKA?

POVESTI
Autor: jita
Vloženo: 09.02. 2005
Existuje kniha Báje a pověsti českého pošumaví. Tam je několik příběhů, kde se vyskytují diví lidé. Jsou schopni komunikace s námi, ale žijí v lese a skrývají se. Mohou být i agresivní, ale, pokud je lidé nechají na pokoji, nevšímají si jich. Je možné, že dřevorubci narušili jejich životní prostor. Jsou tam i jiné zajímavé příběhy - čarodějnice, bludičky poklady. Jako malá jsem tuto knihu moc ráda četla.
detail článku   -   vlož reakci

TO SNAD NE !
Autor: Jan R. Hrdina
Vloženo: 12.03. 2005
Yetti na Šumavě? To už je snad trochu moc. Nebýt dlouhého úvodu pojednávajícího o události v Sev. Americe, opravdu bych nechápal, proč je tento příspěvek v rubrice kryprozoologie.

Aleši, nic ve zlém.
detail článku   -   vlož reakci

ŠUMAVA
Autor: Adrian
Vloženo: 19.07. 2005
no, podle mě šlo spíše o blázna skrývajícího se v lesích, nějakého pomatence. Vysvětlovalo by to jak ony výkřiky tak i černé ruce (nebylo psáno přímo že měli černé chlupy) -> časový nános špíny -> to by vysvětlovalo otisky na krku... prodlužované ruce mohli znamenat že se dotyčný spíš více natahoval.
detail článku   -   vlož reakci

RE:
Autor: Adrian
Vloženo: 20.07. 2005
Jo, BTW: Ten na šumavě nebyl Yetty ani opice, spíš to byl Syetty a byl poopici... :) ("just"another"joke")

myšlenka o divích lidech je přijatelnější a více pravděpodobná...
detail článku   -   vlož reakci

JEDEN MÔJ PRÍBEH
Autor: Vlado
Vloženo: 08.01. 2006
Niečo podobné som počul aj ja, ale bolo to len z rozprávania jedného staršieho pána. Bol to miestny opilec, ale je možné že to čo vravel bola pravda. Každopádne rozprával o čomsi podobnom
detail článku   -   vlož reakci

NECHCEM DO TOHO KECAŤ, ALE...
Autor: Filip
Vloženo: 24.07. 2006
je to nepochybne zaujímyvá historka a bol by som veľmi ochotný jej uveriť. ale vysvetlite mi prsím niekto jednu nejasnosť- ako to, že tam tí dvaja drevorubači nechali svojho kamaráta samého po takejto noci? prečo nešiel do mesta s nimi? v celom príbehu sa mi zdá podcenená rola strachu. to jediné mi nejde do hlavy...
detail článku   -   vlož reakci

NEJPRAVDĚPODOBNĚJŠÍ
Autor: felgrik83
Vloženo: 18.02. 2009
Hezký příběh,ale nejspíš se naši milí drvoštěpové pohádali o peníze a pouze tou hystorkou maskovali vraždu.Nevim nevim,ale aby Yetty uškrtil svou oběť?To se mi nechce moc věřit.
detail článku   -   vlož reakci

GEBIRGEHUND
Autor: Petr
Vloženo: 01.03. 2010
Pátrám po tajemném tvorovi, kterému se říká Gebirgehund. Nevíte o něm nkdo něco?
detail článku   -   vlož reakci