Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Záhady.cz (DataLite spol.s r.o.). Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti DataLite spol.s r.o.
Chudák prasátko...

Na jednom amatérském serveru jsme našli krátké vyprávění o jednom velmi vtipném, leč ve skutečnosti zrůdném pokusu na domácím zvířátku. Nevíme, jestli je to pravda, autor se ani nepodepsal (říkejme mu Štěstíčko, protože to má v emailové adrese), ale je to síla, jak si někdo může dokazovat svoji pravdu. Jak je patrné z ostatního materiálu jeho stránek, je to člověk ze vzácnějších, kteří se snaží vědomě najít pravdu. Bohužel kdesi má velmi ostrou hranici, kde se to nějak po chvíli zvrhává. Jak tady: zkoušet s přesvědčením o neúspěchu na praseti praktiky, které fungují jen při dobré víře a jsou-li konané z vnitřku pacienta... tam jeho rozum evidentně končí. To by to prasátko muselo ty mandaly samo kreslit. Nemluvě o tom, že nerovnovážná strava, navrch naráz nasazená, ať makrobiotická, nebo jakákoli jiná, snadno zabije každého živého tvora... posuďte sami:

"Zkouším cokoliv, aby to lidi konečně trklo :-)
Byl jsem autorem petice Makrobiotická strava do našich chlévů, aby jsem měli zdravé maso, a zároveň aby i zvířata mohla mít šanci na pročištění těla vyladění se na jemnější vibrace a tím pádem i na duchovní vzestup. Mezi lidmi jsem neuspěl, a tak jsem se rozhodl dát duchovní šanci aspoň svému praseti. Vařil jsem mu makrobiotickou stravu, převážně vegetariánskou. Po nějakém čase mi však prase onemocnělo. Rychle jsem skočil do obchodu s léčivými kameny a dle návodu jsem mu některé přikládal na tělo a z některých mu vařil léčivé čaje.. Zkoušel jsem i sestavovat léčivé a posilující mandaly. Nic. Zkoušel amulety přímo od Amazonských šamanů zajišťující zdraví a vitalitu. Zase nic. Pak mě to napadlo. Urinoterapie. Nařídil jsem tedy praseti půst, odebíral jsem jeho ranní moč a tou jsem ho napájel. Nic nezabíralo a tak jsem se připravil na nejhorší. Celou místnost jsem vysvětil svěcenou vodou z kostela umístil jsem krucifick na zeď, zapálil svíčky a začal praseti předčítat z tibetské knihy mrtvých o bardech, aby jeho duše nezabloudila a mohla se pak inkarnovat do člověka a pak dosáhnout osvícení. Prase záhy na to umřelo. Pevně věřím, že jsem pro něj mnoho vykonal a že ono je mi velice vděčné, za mou lásku, soucit a starostlivost i za to, že mělo to štěstí seznámit se z lidským 'duchovnem'."