Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Záhady.cz (DataLite spol.s r.o.). Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti DataLite spol.s r.o.
Jeden z pekla
aneb svobodné vůli se meze nekladou

Chlápek si takhle umře a dostane se do pekla.
Hned k němu přijde čert a povídá Já jsem tvůj uváděcí čert a ukážu ti, jak to tady chodí.
Chodí spolu po té obrovské pekelné říši a čert říká: Vidíš, tamhle je bar. Tam normálně přijdeš, objednáš si něco k pití, co budeš chtít, a dostaneš to. Můžeš chlastat jak chceš, všechno je to zadara, taky lehký holky tady jsou, můžeš si nějakou vybrat, nebo třeba dvě a užívat si s nima jak dlouho vydržíš.
Vidíš tamhle na parkovišti ty auta? Tak do kterýhokoliv si můžeš vlézt a jezdit po pekle jak budeš chtít, benzín zadaravšechno prostě v pohodě.
Chlápek začíná být už docela nadšenej, fakt se mu v pekle líbí.
Čert ale nekončí. Vidíš, tady to je jídelna, sem přijdeš, řekneš jaký jídlo chceš, může to být jakákoliv lahůdka, a za chvíli to dostaneš a můžeš dlabat kolik se do tebe vejde, všechno samozřejmě grátis.
No chlápek už je celej šťastnej a už by nejradši vyrazil do pekelnýho baru, když v tom se proti němu otevřou dveře a tam maníci v obrovských kotlech se vaří a úpí bolestí a hrůzou a čerti poskakujou okolo a přikládají pod kotle
No ale čerte, co má tohle jako znamenat?", ztuhne ten novej chlapík.
"Toho si nevšímej", říká mu čert, "to jsou katolíci, oni to tak chtějí..."