Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Záhady.cz (DataLite spol.s r.o.). Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti DataLite spol.s r.o.
TAJEMNÁ ENERGIE- PRASÍLA

/Pravda vítězí, proto pošli tuto informaci dál.../

Až magická energie prostupuje v určité struktuře Vesmírem a vším hmotným co se v něm nachází. To všechno nám představuje v souboru knih o prasíle (Zpověď Druida, Magická prasíla, Hledání prasíly a Tajemství prasíly) jejich autor Jan Johann Jaroslav Miška. Ať s odkazem na starobylé báje, poznání pravěkých šamanů, starověkých mágů, středověkých mudrců a až novověkých alchymistů.

V první knize, která je trilogií, se nám prasíla představí především svými projevy v přírodním prostředí. A sice energetickými liniemi prostupujícími zemským povrchem vzdálenými od sebe pouze několik metrů. Ty vytvářejí ne příliš pravidelnou síť. Některé linie energii vyzařují a opačné vtahují. Takové velice silné, vytvářejí pásy pojmenované patogenní nebo geopatogenní zóny. Ty jsou až životu nebezpečné. Jsou také opačné, zdraví prospěšné, vyzařovací považované za posvátné. Kniha, jako první na světě, objasňuje skutečný význam nejstarších megalitických a pyramidových staveb a systémů. Tato energie fyzikální podstaty, která je energií života, byla autorem nazvána prasílou.

Také další kniha zavádí čtenáře také za hranice lidského vnímání. Představuje tajemství léčivé síly amuletů, drahokamů, ornamentů. Nabízí bájnou hadí symboliku spojovanou s prasílou. Stejně jako tajemné magické předměty dobíjející nehmotnou podstatu lidského těla vytvářejících jeho auru. Uvádí např. báje o stvoření Vesmíru, základní princip kabaly, elixíru mládí, stejně jako podstatu mnoha asijských nauk (např. feng šuej, jóga) odvíjejících se od poznané prasíly (čchi, ki, prána, archea). Podstata takových předchází poznání současné vědy.

Strom života, mravenci, kohouti, gryfové a draci, spolu s Karlem IV., jeho anděly a démony, posvátnými kameny pohanů v křesťanských svatyních a mnohé další třeba v souvislosti se stromem života nabízí další kniha. Doposud nepoznaná tajemství českého dvouocasého královského lva, ptáka Fénixe a kosmického vejce. Podobně jsou představeny hadí bohyně a Panna Marie, pokusy nacistických mágů, skutečný význam kříže a svastiky, poltergeist a mumie blahoslavené Elekty, tři mágové prasíly (Fridrich II., Karel IV. a hrabě Špork) a císařský architekt Josef Hlávka.

Poslední knihou souboru s podtitulem Zjevování se čtenáři představí, spolu s dalším, nejenom tajemství proutkařů, ale, a to především světový objev fyzikální podstaty prasíly (jinak prána, čchi, ki, reiki, archea, éter), tajemné energie známé všem starobylým kulturám celého světa. Prasíla je dnešní vědě neznámá, i když už byla využívána deseti tisíce let. To dokládá, kromě souborů megalitických a pyramidálních staveb, nejúžasnější šamanská souprava světa (nalezená v Brně), jejíž stáří je cca 26 000 let. Prasíla je oprávněně spojována s volnou až kosmickou energií. Podobně byla poznána také geniálním fyzikem Nikolem Teslou.

Všechny jedinečné výpovědi v uvedených knihách se dostávají do střetu se současnými státními inkvizičními veřejnoprávními sdělovacími prostředky České republiky. Byla zrušena vědecká pracoviště, která se energetickou podstatou prasíly zabývala. To všechno prý proto, že jsou za vědu se ukrývající částí veřejností pokládány za pavědecké. Ale budou další knihy. Architektura prasíly, nebo Šamani a lékaři prasíly. Dále tak podrobněji představí prasílu jako součást staveb a lidského těla.

red