Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Záhady.cz (DataLite spol.s r.o.). Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti DataLite spol.s r.o.
Slibované malé záhadologické setkání v centru Prahy již 27.5.

Vážení přátelé rozkrývání všemožných záhad a mysterií, rádi bychom Vás konečně pozvali na první ze slibovaných menších setkání/přednášek, navazujících na letošní Festival světových záhad & mysterií, který jsme pořádali v březnu. Líbil se Vám natolik, že jste chtěli pokračování. Přáli jste si aby se to konalo častěji a v centru Prahy. Splnili jsme. Zanedbali jsme téma utajovaných technologií, napravíme. A dokonce Vám jednu z revolučních technologií dáme do ruky.. myslím že bude možnost si ji i výjimečně zakoupit, s tím že veřejně ji jinak zatím neprodáváme.

Přehled informací o akci:
Název cyklu: Tajemné otazníky 21. století:
Místo: zadní místnosti baru Duende - přesnou adresu najdete na stránkách www.barduende.cz/.
Začátek: cca 18:30, je to čtvrtek 27.5.
Téma dne: utajované technologie.
Vstupné cca 60 Kč.
Přednášet a promítat budou: Petr Koutský a Dalibor Novák.

Těšíme se na Vás a doufáme že se s námi něčeho napijete (abychom podpořil příjemný bar který místnost propůjčil). Míst je omezeně, takže pokud bychom se náhodou nevešli pak budou mít přednost ti ohlášení..takže se prosím případně závazně hlaste na zahadycz@gmail.com.