Všechna práva vyhrazena (c) 2001 Záhady.cz (DataLite spol.s r.o.). Doslovné ani částečně přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího písemného svolení vydavatele - společnosti DataLite spol.s r.o.
Sirius - nastal čas, abyste se dozvěděli pravdu

Dlouho očekávaný film, na jehož vzniku jsme se mnozí podíleli, popisuje příčiny utajení UFO a mimozemské přítomnosti na Zemi. Pokud "nevěříte na ufony a na konspirace", pak je to také ten pravý film pro vás. Kam mizí triliony dolarů a jakým způsobem se změní svět, pokud se nám podaří odtajnění dosáhnout? "Může to trvat pouhé měsíce, místo celých desetiletí", říká dr. Greer s apelem na nás všechny. Tento film produkujeme, financujeme a distribuujeme my veřejnost. Žádná korporace a žádná mainstreamová média si nepřejí, abyste viděli to, co se v něm zveřejňuje.

Chcete-li se i vy zapojit do distribuce a získat výhody, napište na zahadycz-zavináč-gmail.com .
Film je možno shlédnout v různých světových jazycích, česká verze filmu je teprve v přípravě. Chcete-li se přidat k české fanouškovské komunitě na Facebooku, klikněte na "líbí se mi" zde:
http://www.facebook.com/siriusfilmcz
Pokud se přehrávač na stránce nenačte, zkuste nějaký čas počkat a případně stiskněte klávesu F5 pro znovunačtení. Může být potřeba do vašeho prohlížeče doinstalovat poslední verzi Adobe Flash Playeru nebo jiný doplněk (poraďte se s lidmi ve vaší rodině a okolí, kteří počítačům lépe rozumí). Pokud se vám přehrávač na této stránce nepodaří načíst, zkuste tento přímý link - klikněte ZDE.

Yekra Player

Yekra is a revolutionary new distribution network for feature films.

Sirius

“Sirius” is a feature length documentary that follows Dr. Steven Greer – an Emergency Medicine doctor turned UFO/ New Energy researcher – as he struggles to disclose top secret information about classified energy & propulsion techniques. Along the way, Dr. Greer investigates new technology and sheds light on criminal suppression. He accumulates over 100 Government, Military, and Intelligence Community witnesses who testify on record about their first-hand experiences with UFOs and with the cover-up.

In the course of his research Dr. Greer is asked to look at an amazing find: a humanoid specimen, 6 inches long from the Atacama Desert. Not until 2012 was he given permission to take bone samples and DNA from the specimen. At that same time a pre-eminent geneticist, hearing of this find, offered to do DNA testing. He enlisted an MD from the same university,- world renowned for his work with skeletal anomalies, to view the x-rays and CT scans. Their expertise along with Dr. Greer’s expansive knowledge of the subject bring more questions than answers. Where did this “Atacama Humanoid” come from? Are there others like it? What does it say about the origin of the human species?

While on this odyssey, the audience gains a whole new perspective on technology, human evolution, and clandestine organizations who have manipulated and controlled the public for centuries.